V úterý 6. června v 11.28 hodin došlo na křižovatce ulic Nemocniční a Hornopolní v Moravské Ostravě k dopravní nehodě mezi trolejbusem a nákladním vozidlem.

Na křižovatce ulic Nemocniční a Hornopolní v Ostravě došlo k dopravní nehodě mezi trolejbusem a náklaďákem.Na křižovatce ulic Nemocniční a Hornopolní v Ostravě došlo k dopravní nehodě mezi trolejbusem a náklaďákem.Zdroj: se souhlasem Policie ČR

Řidič náklaďáku jel po ulici Nemocniční směrem od ulice Cingrova. Z nějakého důvodu se však v prostoru křižovatky s ulicí Hornopolní rozhodl couvat a při tomto manévru narazil do jedoucího trolejbusu linky číslo 103. Během kolize došlo na místě k lehkému zranění jedné z cestujících. U obou řidičů byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem.

V centru Ostravy dnes došlo ke kolizi cyklistky a trolejbusu.
Dopravní nehoda trolejbusu a cyklistky zablokovala křižovatku v centru Ostravy

„Policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody a zjišťují její průběh. V této souvislosti se proto obracíme především na další cestující z trolejbusové linky číslo 103, případně jiné svědky, kteří by k nehodě mohli poskytnout jakékoliv informace. Také žádáme řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli a jejichž vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Pavla Procházková.