Dnes po půl deváté ráno došlo v Ostravě-Porubě v ulici Bedřicha Nikodéma k dopravní nehodě několika vozidel.

„Dle předběžných informací řidič vozidla Škoda Octavia bílé barvy jedoucí po ulici Bedřicha Nikodéma od ulice Opavské směrem k ulici 17. listopadu z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl se dvěma jedoucími vozidly Dacia Logan šedé barvy a Mitsubishi Colt stříbrné barvy," sdělila k havárii mluvčí moravskoslezských policistů Kateřina Kubzová.

V důsledku této kolize došlo k poškození dalších tří zaparkovaných vozidel. Při nehodě utrpěly tři osoby zranění a skončili v péči záchranářů. Na místě zasahovaly všechny složky IZS a komunikace byla po nezbytnou dobu neprůjezdná. V okolních ulicích se v důsledku neprůjezdnosti ulice Bedřicha Nikodéma tvořily kolony. Provedené dechové zkoušky na přítomnost alkoholu byly u všech řidičů negativní.

„Ostravští kriminalisté se zabývají okolnostmi této dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky a také řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli, a jejich vozidlo případně disponuje palubní kamerou, aby se obrátili přímo na kriminalisty na telefonním čísle 606 746 696 nebo na tísňovou linku 158," apelovala na veřejnost mluvčí.