U nájezdu k obchodnímu centru Shopping Park řidič osobního vozidla Fiat Tempra sjel mimo silnici a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Podle dostupných informací seděl za volantem automobilu osmnáctiletý mladík, který měl řidičský průkaz jen několik týdnů. Vozidlo se po nárazu převrátilo na střechu. Provoz na důležité ostravské dopravní tepně nebyl vážněji narušen.

Deníku to potvrdila mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková s tím, že na místě zasahovali hasiči, policisté a záchranáři. Krajské integrované bezpečnostní centrum na místo nehody vyslalo tři sanitky, které mělo v tu chvíli aktuálně k dispozici. Jedna záchranka jela s lékařem, další byly obsazené zdravotníky. Sanitky zraněné rozvezli do ostravských ne­mocnic.

Jak Deníku řekl mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl, i přes hrůzostrašně vypadající nehodu se ukázalo, že nikdo neutrpěl závažná zranění. „Naštěstí šlo jen o lehčí poranění,“ řekl Humpl. Příčina havárie se vyšetřuje.

„Žádáme všechny svědky uvedené nehody, aby nás kontaktovali na lince 158 nebo telefonním čísle 974 725 254,“ uzavřela Holčáková.