Každým rokem zde dojde k několika dopravním nehodám, při nichž vozidla vjedou do tramvajového kolejiště. Některé z nich skončí na střeše. A přesně to se stalo i v pondělí dopoledne. Řidička osobního vozidla značky Citroën jedoucí ve směru ke křižovatce u Vodárny zřejmě nezvládla řízení a skončila na střeše v tramvajovém kolejišti. Vše se naštěstí obešlo bez vážnějších následků. Podle dostupných informací žena při přejíždění z jednoho jízdního pruhu do druhého „ťukla" do dalšího vozu. Nad svým autem ztratila kontrolu, najela na obrubník a vřítila se do kolejiště. Takřka bez šrámu dokázala vylézt ven.

Na místo museli vyjet hasiči s vyprošťovacím speciálem, kteří vozidlo vytáhli na silnici. K úniku provozních kapalin nedošlo.

Okolnosti nehody vyšetřuje policie. Havárie způsobila problémy v tramvajové dopravě, kterou se plně podařilo obnovit po několika desítkách minut.

Podobné nehody zde nejsou nijak výjimečné. Svou roli často sehrává nepozornost a rychlá jízda, zrádné jsou i teploty kolem nuly, kdy hrozí náledí. Zřejmě nejkurióznější nehoda se v těchto místech stala před třemi roky. Téměř v jednu chvíli zde v kolejišti skončila dvě osobní vozidla jedoucí v opačných směrech. Havárie se staly několik set metrů od sebe a zcela ochromily tramvajový provoz. S těžkou vyprošťovací technikou museli zasahovat hasiči, kteří vozidla vytáhli z kolejiště. Tramvaje stály zhruba hodinu.