Řidič zastavil a nabídl ženě pomoc. Zpočátku to vypadalo, že se karambol obešel bez vážnějších zranění a řidič odjel. Až později se ukázalo, že chodkyně utrpěla zlomeninu zápěstí. Nehoda se stala v úterý 19. února kolem 15.30 hodin.

„Neznámý řidič osobního vozidla červené barvy, který po účelové komunikaci vyjížděl od obchodního domu Kaufland směrem k ulici Výškovické, přehlédl chodkyni přecházející po přechodu pro chodce. Jednalo se o přechod, který vede od vchodu nákupního centra Avion Shopping Park k tramvajové zastávce Obchodní centrum,“ popsal situaci Richard Palát z ostravské policie.

Žena poté, co do ní auto narazilo, upadla. „Řidič zastavil a nabídl chodkyni pomoc. Podle jejího sdělení se domnívala, že má pouze pohmožděnou levou ruku, a odmítla přivolání rychlé záchranné služby nebo odvoz do nemocnice. Později sama vyhledala lékařské ošetření v nemocnici, kde zjistili, že má zlomené zápěstí,“ doplnil Palát.

Policisté žádají svědky, případně řidiče červeného osobního vozidla, aby je kontaktovali na bezplatné lince 158 nebo na telefonním čísle 974 725 594.