Ještě nemáte dárek, kterým byste u stromečku potěšili své blízké? S předplatným Deníku to do Ježíška hravě stihnete. Objednat můžete tištěnou i elektronickou verzi, a k tomu od nás dostanete jako dárek předplatné časopisu dle svého výběru.

„Předplatné Deníku si můžete sestavit dle svých preferencí. Zvolíte si například oblíbené přílohy nebo různou kombinaci dnů v týdnu. A navíc získáte ještě možnost číst vybrané časopisy zcela zdarma,“ říká Lenka Mieresová, ředitelka pro předplatné a zákaznickou péči.

K předplatnému vám rádi pošleme krásný dárkový certifikát, kam lze vepsat jméno obdarovaného. Pokud řešíte dárky na dálku, jednoduše darovací kartičku pošlete poštou, a máte na Vánoce po starostech.

K předplatnému Deníku časopis zdarma

Rádi si vaši blízcí přečtou i zajímavý časopis? K předplatnému Deníku si můžete vybrat jeden z našich časopisů, který dostanete zdarma. Budete tak mít rovnou dva dárky za cenu jednoho. A jakými časopisy uděláte dvojnásobnou radost?

Kutily a zahrádkáře nadchnete měsíčníkem Receptář, který je plný praktických nápadů, rad a inspirací. Gurmáni si zaručeně smlsnou na časopisu Gurmet.

Pro všechny křížovkáře a luštitele jsou tu časopisy Překvapení, Deník Křížovky nebo TV Magazín Křížovkář.

Novinkou v našem vydavatelství je časopis Koktejl. I tento populární geografický magazín, ve kterém se dočtete spoustu zajímavostí o fauně a flóře, kultuře, historii i zajímavých lidech ze všech koutů světa, můžete mít k předplatnému Deníku zcela zdarma.

Předplatné koupíte na pár kliknutí na stránce mojepredplatne.cz, kde si můžete jednoduše stáhnout i dárkový certifikát.

Myslíme i na předplatitele digitálního Deníku

Preferujete jako dárek digitální verzi deník.cz? Ani vy nepřijdete o voucher na elektronické předplatné časopisu dle svého výběru zdarma.

close Certifikát info Zdroj: Deník zoom_in Certifikát

Jak objednat digitální předplatné

Všechny možnosti digitálního předplatného najdete na stránce predplatne.denik.cz.

Po nákupu vám zašleme unikátní kód pro aktivaci předplatného, který můžete darovat komukoliv. Jakmile bude předplatné aktivní, lze využívat veškerých výhod Deník Klubu – mít například přístup ke všem článkům bez omezení a bez reklam nebo se účastnit exkluzivních soutěží určených pouze pro předplatitele.