VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ON-LINE rozhovor s kandidátem na hejtmana za ODS Jakubem Unuckou

Kandidát na hejtmana za ODS v Moravskoslezském kraji Ing. Jakub Unucka, MBA, odpovídal jako host on-line rozhovoru na dotazy čtenářů Deníku.

ON-LINE rozhovor s náměstkem hejtmana Ivanem Strachoněm

Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje, kandidát na senátora za KSČM, Ivan Strachoň, ve čtvrtek 8. září 2016 jako host on-line rozhovoru odpovídal na otázky čtenářů…

ON-LINE rozhovor se starostou Čeladné Pavolem Lukšou

Pavol Lukša, starosta Čeladné, ve středu 7. září 2016 jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na vaše otázky.

ON-LINE rozhovor s primátorem města Ostravy Tomášem Macurou

V pátek 24. června jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na dotazy čtenářů primátor Ostravy Ing. Tomáš Macura, MBA.

ON-LINE rozhovor s šéfkou festivalu Colours of Ostrava Zlatou Holušovou

Ředitelka festivalu Colours of Ostrava Zlata Holušová ve středu 15. června jako host ON-LINE rozhovoru Deníku odpovídala na dotazy týkající se největší události léta v…

ON-LINE rozhovor s šéfkou Festivalu v ulicích Petrou Hradilovou

Ve středu 8. června jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídala na vaše dotazy Petra Hradilová, ředitelka Festivalu v ulicích, který se tentokrát koná o víkendu 8. a 9…

ON-LINE rozhovor se starostkou Lianou Janáčkovou

Starostka obvodu Mariánské Hory a Hulváky, Ing. arch. Liana Janáčková, jako host ON-LINE rozhovoru Deníku odpovídala na vaše dotazy.

ON-LINE rozhovor s 1. náměstkem hejtmana kraje JUDr. Josefem Babkou

V pátek 29. dubna jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na dotazy čtenářů 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje JUDr. Josef Babka.

ON-LINE rozhovor s šéfem zdravotnické záchranné služby kraje Romanem Gřegořem

Ve čtvrtek 14. dubna od 13.30 byl hostem on-line rozhovoru Deníku MUDr. Roman Gřegoř, ředitel Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

ON-LINE rozhovor s radním obvodu Ostrava-Jih Adamem Rykalou

Ve čtvrtek 7. dubna jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů odpovídal radní Městského obvodu Ostrava-Jih Ing. Adam Rykala.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT