„Čeká nás soupeř, kterého dobře známe. Hráli jsme s ním na Czech Open takže nás už nemá čím překvapit. Věřím, že zápas vyhrajeme a zahájíme dobře novou sezónu,“ řekl trenér Pepina. Na Czech Open ostravský tým s Future remizoval 2:2, když dvakrát vedl, ale pokaždé dovolil soupeři srovnat.

Je už skoro frází, že vstup do soutěže je důležitý. Minulou sezonu týmu vůbec nevyšel, a Pepino se pak hodně dlouho nedokázalo vrátit do hry. „V loňské sezoně jsme první zápas prohráli a pak se kluci půl roku trápili,“ upozornil obránce Martin Both, který se soupeře nebojí. „Všichni se už známe. Oni mají výborného Rytycha v bráně a Šebka, jinak nic. Trenér nás dobře připravil, a když budeme plnit jeho pokyny, tak vyhrajeme.“

Pepino chce od nové sezony představit novou tvář klubu. „Udělali jsme několik změn. Všem extraligovým klubům jsme zajistili jednotné oblečení, aby nás patřičně reprezentovali. Navíc se budeme snažit přiblížit se divákům a hned od prvního kola plánujeme na našich internetových stránkách online přenosy. Není to levná záležitost, ale myslím si, že to stojí za to,“ představil některé z novinek generální manažer klubu Rolf Franke.