Seriál se skládal z pěti turnajů, z nichž do finálového klání o absolutního vítěze postoupilo nejlepších osmnáct dvojic, ale jen třináct z nich se nakonec zúčastnilo závěrečného turnaje. Celkem se v letošním ročníku ligy představily 104 páry.

„Většinou šlo o mladé dvojice,“ byl spokojen ředitel ligového seriálu Václav Peklo z pořádajícího TJ Mittal Ostrava. „Pozitivní na letošním ročníku je, že nejvíce se do turnajů zapojily hráčky družstev žen, juniorek a kadetek z domácího klubu,“ uvedl Peklo s tím, že vzhledem k většímu zájmu mladých sportovců pro příští rok zvažují v TJ Mittal pořádat zvlášť turnaje mládeže a seniorů.

Výsledky finále: 1. Bobříci (Boček, Mazurová), 2. ABC (Brus, Haškovcová), 3. Zelenáči (Gelnar, Rymelová), 4. A je to (Dědoch, Pinková), 5.-6. Krtci (Žídek,Trulíková) a Písek v očích (Kotas, Kameníčková), 7.-8. EX (Jaborský, Fousková) a Spící kachny (Spáčil, Matoušková), 9.-12. Dvojčata (Košnovský, Obrátilová), Gumídci (Kozák, Prausková), Ropuchy (Kožušník, Hánová) a Premium (Vodička, Procházková), 13. Vanilkový krém (Krempaský, Spáčilová).