Prešov nastoupil do zápasu po sobotním duelu slovenské nejvyšší soutěže v Hlohovci rozpačitě a domácí mohli vyhrát první půli ještě výraznějším rozdílem. Proti byl ale gólman Meluš. Rozhodující moment přišel po přestávce, kdy úvod druhé půle vyhráli hosté 6:1. V závěru už si Prešov vítězství pohlídal, zvlášť když Kopřivnice dohrávala zápas kvůli dvěma dvouminutovým trestům ve čtyřech. "Nastoupili jsme v útlumu, ve druhém poločase jsme sice nepodali lepší výkon, ale žila lavička a pracovali jsme dobře v obraně," prohlásil po utkání trenér Prešova Martin Lipták. Domácí kouč Miroslav Bartoň litoval hlavně neproměněných šancí v prvních třiceti minutách. "Po přestávce už podlehli někteří hráči základní sestavy únavě. Nemáme bohužel tak širokou lavičku, abychom je mohli adekvátně nahradit," uvedl Bartoň.

Výsledek: KH Kopřivnice - Tatran Prešov 27:30 (15:12)

Nejvíce branek: Rachač 8/2, Prepsl 7, Gřes 4/1 - Fuňak 7, Radčenko 7/6, Pekár 4. Rozhodčí: Válek, Opava. Sedmimetrové hody: 5/3 - 8/6.Vyloučení: 5:6. Diváci: 400.