ČTVRTEK 27. ZÁŘÍ

FOTBAL: Krajský přebor: St. Město - Poruba, Lichnov - Bohumín, Vratimov - Oldřišov, Frýdlant n. O. - Háj ve Slezsku, Český Těšín - Lok. Petrovice, Lískovec - Petřkovice a Pustá Polom - Bystřice (16.30).
VOLEJBAL: Extraliga mužů: DHL Ostrava - ČZU Praha (17).

PÁTEK 28. ZÁŘÍ

BASEBALL: Extraliga - 3. zápas semifinále: Arrows Ostrava - Draci Brno (14, areál Arrows v Porubě).
JEZDECTVÍ: ME v kombinovaných soutěžích chladnokrevných koní ve Františkově Dvoře v Klokočově u Vítkova (10).
HOKEJBAL: Extraliga mužů: Intevo Karviná - HBT Vlašim (16).
LEDNÍ HOKEJ: Extraliga mužů: Oceláři Třinec - Zlín (17).v RAGBY: I. liga: RC Havířov - Přelouč (12.30)

SOBOTA 29. ZÁŘÍ

BASEBALL: Extraliga - případný 4. zápas semifinále: Arrows Ostrava - Draci Brno (14, areál Arrows v Porubě).
FOTBAL: II. liga: Hlučín - Jihlava a Fulnek - Opava (16.30); Divize: Orlová - Frenštát p. R. (10.15), Vsetín - Kravaře a Velké Karlovice Baník Ostrava B (16); Krajský přebor: Poruba - Bystřice n. Ol. (10.15), Petřkovice - Krnov, Lok. Petrovice - B. Albrechtice, Háj ve Slezsku - Pustá Polom, Bohumín - Český Těšín, SK St. Město u Bruntálu - Frýdlant n. O. (16)
FUTSAL: III. liga: Fer@net Ostrava - Zvěřaci Ostrava (18.15, hala Polanka).
HÁZENÁ: Liga mistrů: Baník Karviná - FC Barcelona (10.30).
HOKEJBAL: Extraliga mužů: SHC Opava - Intevo Karviná (16). JEZDECTVÍ: ME v kombinovaných soutěžích chladnokrevných koní ve Františkově Dvoře v Klokočově u Vítkova (10); Memoriál E. Režnara ve skokových soutěžích v Opavě (10).
LEDNÍ HOKEJ: I. liga: Sareza Ostrava - Olomouc (17); II. liga: Karviná - Přerov (17).
MOTORISMUS: Kofola tour 2007 - obnovený Balcarův okruh v Ostravě (9, Místecká ul.).
RAGBY: I. liga: Sokol Mariánské Hory - Bystrc (14).

NEDĚLE 30. ZÁŘÍ

ATLETIKA: Velká cena Ostravy v přespolním běhu RT Torax (10.30, areál Skalka v Porubě).
FOTBAL: II. liga: Vítkovice - Ústí n. L. (14); Divize: MS. Albrechtice - Havířov (14), Rýmařov - Velké Losiny (16); Krajský přebor: Oldřišov - Lískovec, Lichnov - Vratimov (16)
FUTSAL: III. liga: H. Bludovice - Parlament Ostrava (13, hala Havířov). Příbor - SL Ostrava (16.15, hala gymn. Příbor).
HÁZENÁ: I. liga žen: Poruba - Cheb (15, hala Sareza).
JEZDECTVÍ: Memoriál E. Režnara ve skokových soutěžích v Opavě (10).
LEDNÍ HOKEJ: Extraliga mužů: Vítkovice Steel - Č. Budějovice (17); II. liga: Slezan Opava - Val. Meziříčí (17).

PONDĚLÍ 1. ŘÍJNA

VOLEJBAL: Extraliga mužů: Opava - ČZU Praha (17.30).