Domácí hráči se budou muset opět obejit bez tria zraněných hráčů Machaly, Poláška a Kozla, jenž se v pondělí podrobil operaci. „Navíc je ještě nemocný Martin Svoboda, který netrénoval, ale uvidíme, jak bude vypadat před zápasem,“ řekl vedoucí mužstva Petr Řeha.

Ostravští hráči sice v úvodním kole podlehli Future, ale chuť si zpravili v Mladé Boleslavi. Dnes pak budou chtít před vlastními diváky odčinit úvodní porážku. „Pardubice určitě nejsou lehký soupeř a navíc se jim povedl vstup do soutěže. Pod vedením nového trenéra ještě neprohráli a to se nedá podcenit,“ zamyslel se nad soupeřem Řeha, který věří, že Pepino uštědří hostům první porážku v soutěži. „Celý týden jsme zaměřili svou přípravu na tento zápas. Víme, co Pardubice hrají, a kde je jejich nevětší síla. Věřím, že naší skvělí diváci nám svými hlasivkami pomohou k výhře“, přeje si na závěr vedoucí týmu Petr Řeha.

Utkání začíná dnes v 19 hodin v hale Sarezy a ostravští hráči věří, že dokáží udržet příznivou bilanci s tímto soupeřem. V nejvyšší soutěži s ním totiž ještě nikdy neprohráli.