„Kádr jsme před sezonou dost obměnili a nakonec se nám nepovedlo dotáhnout nějaké posily. Takže jsme trošku slabší, než jsme předpokládali. Ale zatím máme jen jednu prohru, za což jsme rádi,“ řekl k úvodu sezony generální manažer klubu Rolf Franke. Výběr trenéra Roberta Segeti teď ale čeká hodně náročný víkend. Dnes se tým představí v pohárovém duelu v Blansku, zítra ho čeká extraligový zápas ve Střešovicích.

„Začnu u Střešovic. Ty jsou podle mě ještě silnější než v minulosti. Rozhodně nebudeme favority, ale bereme to jako test naší výkonnosti. Chceme tak odehrát co nejlepší zápas a právě Tatran ukáže, jak na tom jsme a zda máme na to, abychom i letos hráli na špici tabulky,“ uvedl Franke.

Před tímto těžkým soupeřem ale hráče čeká ještě jedna prověrka. Dnes v Blansku nastoupí v pohárovém duelu proti domácímu celku. „Pohár bereme letos opravdu prestižně, takže samozřejmě nic jiného než vítězství nebereme. Šanci dostanou hráči z lavičky. Nebyli dosud tolik vytížení a můžou ukázat, co v nich je. Přesto nebereme nic jiného než postup do dalšího kola,“ dodal Rolf Franke.