Vítkovice mají na kontě o bod méně a jsou čtvrté. V dresu vítězů se zapsal dvakrát do listiny střelců Jan Daniš. Skóre otevřel po 100 vteřinách hry dorážkou ze vzduchu hostující Žydel. V páté minutě však vyrovnal Ťopek a na další gól se čekalo téměř až do poloviny utkání, protože ve 14. minutě nastřelilo Pepino po Machalově střele jen tyč. Pak mu ale získali dvoubrankový náskok Skácel a právě Machala.

Vítkovický Tomašík trefil jen tyč a Daniš dvěma brankami zvýšil už na 5:1. Po Brusově pokusu opět zachránila hosty tyč, a přestože v 58. minutě Tomašík skóroval, hráči FBC Ostrava si v televizním utkání před 305 diváky vítězství bez potíží pohlídali.

Výsledek - předehrávka 6. kola:

1. SC SSK Vítkovice - FBC Ostrava 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)

Branky: 5. Ťopek, 58. Tomašík - 47. a 54. Daniš, 2. Žydel, 28. Skácel, 32. Machala.