>

PÁTEK 16. LISTOPADU

BASKETBAL. Mattoni NBL: Nový Jičín - Děčín (17.50).
FUTSAL: III. liga: Sezam-Langer Ostrava - Fer@net Ostrava (19, hala Vítek).
LEDNÍ HOKEJ: Extraliga: Vítkovice - Karlovy Vary (17)
VOLEJBAL: Extraliga žen: Mittal Ostrava - Olymp Praha (17).

 

 

SOBOTA 17. LISTOPADU

FOTBAL: Divize E. Rýmařov - Frenštát a Havířov - Baník B (13.30); Krajský přebor: Poruba - Oldřišov (10.15), Háj ve Slezsku - Bohumín, Lok. Petrovice - Staré Město u Bruntálu, Petřkovice - Lichnov (13.30); I.A třída - skupina A: Radvanice - Velké Hoštice (10, dohrávka 1. kola, Hlučín umělá tráva), I.A třída - skupina B: Stará Bělá - Dětmarovice (13.30, dohrávka 12. kola).
HOKEJBAL: Extraliga: Opava - Ústí n. L. a Karviná - Most (14).
JÓGA: Den s jógou v Ostravě (9, hala TJ Mittal na Varenské ul.).
LEDNÍ HOKEJ: I. liga: Sareza - Beroun (17), Havířov - Havlíčkův Brod (17.30)
VOLEJBAL: Extraliga mužů: DHL Ostrava - Opava (17); Extraliga žen: Frýdek-Místek - Olomouc (17).

 

 

NEDĚLE 18. LISTOPADU

FLORBAL: Extraliga mužů: Havířov - Pardubice (17); Pohár ČFbU žen: FBC Pepino Ostrava – SSK Vítkovice (17, hala Sarezy).
FOTBAL: Divize E: MS Albrechtice - Napajedla (13.30); Krajský přebor: Bystřice n. O. - Vratimov, Krnov - Frýdlant, B. Albrechtice - Č. Těšín, P. Polom - Lískovec (13.30); I.A třída - skupina B: Čeladná - Raškovice (12, dohrávka 1. kola, umělá tráva), I.B třída - skupina A: Chuchelná - Zlatníky (8.30, dohrávka 1. kola, Hlučín umělá tráva), I.B třída - skupina B: Darkovice - Hrabová (13.30, dohrávka 1. kola), I.B třída - skupina C: Jablunkov - Hrádek (13.30, dohrávka 1. kola), Nýdek - Dolní Datyně (umělá tráva Návsí, dohrávka 1. kola), I.B třída - skupina D: Mořkov - Vlčovice (10, dohrávka 1. kola), Petřvald n. M. - Such?dol n. O. (13.30, dohrávka 4. kola).
FUTSAL: III. liga: Parlament Ostrava - Jeseník (20, hala Sarezy).
HÁZENÁ: Extraliga mužů: Kopřivnice - Bystřice (10)
HOKEJBAL: Extraliga: Karviná - Ústí n. L. a Opava - Most (10); I. moravská národní liga: Třinec - Staré Brno a Sokol Poruba - Vsetín (14).
LEDNÍ HOKEJ: Extraliga: Oceláři Třinec - Vítkovice Steel (17); II. liga: Nový Jičín - Opava, Orlová - Valašské Meziříčí (17).