Světoznámá show totiž právě dnes bude hostit ostravská ČEZ Aréna. Motokrosoví fanoušci této adrenalinové podívané se tak mohou těšit na gladiátorské souboje na motorkách a tradiční souboj dvou kontinentů Evropy a Ameriky. Pořadatelé slibují nevídanou show plnou triků a nebezpečných skoků, které na jiné akci nejsou k vidění. Umožní to start světových es ze zahraničí a freestylové špičky z ČR.

V Ostravě se představí například Američané Sean Nielson, Dustin Miller, Wiley Fulmer, Jeff Fehr a Reagan Sieg z Kanady, Švéd Morgan Carlson. Na čtyřkolce se představí Američan Jon Guetter a jeho krajan Justin Hoyer na sněžném skútru, oba mají v repertoáru i backflip na těchto pekelných strojích. Fanoušci z Ostravska i okolí se určitě těší parády Martina Koreně, který se v Ostravě narodil a čeká jej pikantní premiéra před domácím publikem.

„Na vystoupení u nás se vždy moc těšíme, já osobně jsem moc rád, že mám možnost předvést se i v Ostravě, kde jsem se narodil,“ řekl Martin Koreň. „Ostravská hala nabízí pro show co do prostoru nadstandardní podmínky, fanoušky určitě čeká fantastická podívaná,“ dodal Koreň.

Vstupenky na dnešní akci, která začíná v 19 hodin jsou k dostání u pokladen ČEZ Arény. Pořadatelé doporučují všem fanouškům, aby do haly (vchody od Závodní a Ruské ulice) přišli s dostatečným časovým předstihem. ČEZ Aréna bude otevřená od 17 hodin.

Související článek: