V neděli 17. února sice vysoko prohráli s Vítkovicemi, o dva dny později si spravili chuť na Pepinu. O osudu utkání rozhodl v podstatě hned úvod zápasu. Hosté během minuty a půl nastříleli tři góly a vyhnaly Martina Pinďáka z branky. „Ten první gól padá na můj vrub, když jsem si nepohlídal prostor u tyčky. Ty další byly takové náhodné. Ale úvodní trefa hosty nastartovala a hodně rychle rozhodli,“ krčil rameny nešťastný brankář. Pepino sice ještě dokázalo snížit zásluhou kanonýra Skácela, ale Tatran přidal další dvě branky a bez větších problémů si dokráčel pro vítězství.

„Když srovnám obě naše ostravská utkání, tak tentokrát jsme vsadili na obranu a udělali jsme dobře. Domácí se k moc střelám nedostali,“ pochvaloval si trenér hostů Petr Ďarmek, jehož tým se po dvou dnech vrátil do čela tabulky.

FBC Pepino Ostrava – Tatran Střešovice 1:5 (1:3, 0:1, 0:1), branky a přihrávky: 9. Skácel – 7. Noha (Štegl), 8. Richter (Jedlička), 9. Vávra (Brychca), 40. Fridrich, 42. Fridrich.

FBC Ostrava: Pinďák (od 9. Doležil) – Machala, Trunkát, Both, Sysala – Skácel, Chrápek, Koňařík – Tříska, Maier, Ďopan – Kapolka, Daniš. Trenér: Segeťa.