Když loni v říjnu zahájilo provoz první ostravské Top Fitness, působilo na zdejší poměry jako zjevení. Nevídané množství špičkových strojů na ploše 750 m2, příjemné prostředí a vysoká kvalita služeb – to vše zajistilo fitcentru v areálu obchodního centra Futurum pověst nejmodernějšího zařízení svého druhu v Ostravě a širokém okolí. Neuběhl ani rok a mariánskohorské Top Fitness získalo zdatného konkurenta. Mladší sourozenec vyrostl v prvním patře nové obchodní galerie Avion Shopping Parku v Ostravě-Zábřehu.

Na ploše 960 m2 nabízí nové fitcentrum od 1. července opravdu vše, co vyznavači zdravého životního stylu v komplexech tohoto typu hledají – nejmodernější posilovací stroje, rozsáhlou kardiozónu, spinning, aerobik, relaxační zónu, špičková turbosolária a také vlastní fitness restauraci.

K vybudování dalšího Top Fitness jej vedly pozitivní zkušenosti z Futura. „Lidé poznali kvalitu a naučili se chodit. Mariánské Hory jsou dostupné pro celou spádovou oblast centra Ostravy a okolních čtvrtí, takže jsme získali náročnější klientelu, která oceňuje zejména prostor, špičkové vybavení a služby. Máme přibližně pět set stálých členů a další přibývají, denně si přijde zacvičit okolo sto padesáti lidí,“ těší majitele.