Krajský přebor I. třídy mužů - 13. a 14. kolo: AZ Kylešovice - VK Opava B 3:1 (19, 21, -28, 10) a 2:3 (-13, -22, 10, 20, -17), OU Ostrava - Kopřivnice 3:0 (24, 18, 24) a 3:1 (17, 20, -16, 18), Nový Jičín A - D. Benešov 3:0 (18, 11, 18) a 3:0 (19, 23, 15), Metylovice - Karviná 1:3 (-19, 22, -20, -9) a 0:3 (-17, -17, -30), Morávka - VŠB Ostrava 1:3 (-18, -13, 17, -20) a 1:3 (17, -22, -21, -14).

1. VŠB-TU Ostrava 14 13 1 41:11 27
2. AZ Kylešovice 14 10 4 37:18 24
3. OU Ostrava 14 10 4 35:18 24
4. TJ Nový Jičín A 14 8 6 29:24 22
5. Kopřivnice 14 6 8 22:29 20
6. Jäkl Karviná 14 6 8 21:28 20
7. VK Opava B 12 7 5 25:19 19
8. Morávka 12 6 6 22:22 18
9. Dolní Benešov 14 1 13 10:41 15
10. Metylovice 14 1 13 8:40 15

Krajský přebor I. třídy žen - 13. a 14. kolo: VK Kylešovice - Štramberk 3:1 (23, 15, -18, 23) a 3:1 (17, 26, -33, 20), Frenštát p. R. - Frýdlant n. O. 2:3 (22, 19, -17, -16, -10) a 2:3 (-19, -22, 20, 22, -13), Odry - Bílovec 3:0 (25, 22, 21) a 3:0 (21, 19, 23), Orlová - Vratimov 3:1 (-22, 18, 25, 19) a 0:3 (-20, -21, -10), Fulnek - Svinov 3:1 (17, 22, -19, 22) a 3:0 (19, 22, 24).

1. Odry 14 11 3 37:14 25
2. Fulnek 14 11 3 36:18 25
3. Vratimov 14 9 5 33:23 23
4. Slavia Orlová 14 8 6 30:26 22
5. Frýdlant 14 7 7 29:31 21
6. Frenštát 14 6 8 28:32 20
7. Svinov 14 5 9 23:33 19
8. VK Kylešovice 14 5 9 23:33 19
9. Bílovec 14 4 10 23:35 18
10. Štramberk 14 4 10 20:37 18

Krajský přebor II. třídy mužů - 17. a 18. kolo: Kozlovice - Polanka n. O. 0:3 (-20, -17, -13) a 2:3 (-16, 22, 21, -23, -12), Frýdek-Místek - Krnov 0:3 (-18, -14, -23) a 2:3 (-21, 24, 16, -12, -7), Břidličná - Nový Jičín B 0:3 (-10, -25, -17) a 3:0 (22, 22, 20), Pstruží - Odry 2:3 (-15, 23, 21, -27, -11) a 3:1 (22, 19, -22, 15), Vítkov - SKV Orlová nenahlášeno.

1. Nový Jičín B 16 11 5 35:22 27
2. Břidličná 16 10 6 38:24 26
3. Polanka 14 11 3 38:22 25
4. Kozlovice 16 8 8 30:35 24
5. Odry 18 6 12 31:46 24
6. Vítkov 14 9 5 32:19 23
7. Krnov 14 9 5 30:20 23
8. Frenštát 14 7 7 28:28 21
9. Pstruží 16 5 11 24:40 21
10. Frýdek-Místek 14 5 9 24:33 19
11. Slavia Orlová 16 3 13 20:41 19

Krajský přebor II. třídy žen - 17. a 18. kolo: Č. Těšín - Kozlovice 3:0 (19, 22, 17) a 3:1 (18, -23, 10, 19), Karviná - Palkovice 0:3 (-5, -7, -18) a 0:3 (-11, -15, -19), Bohumín - Frýdek-Místek C 0:3 (-11, -16, -16) a 1:3 (15, -14, -20, -21), OU Ostrava B - Raškovice 3:0 (16, 17, 16) a 3:0 (18, 18, 15), Gymn. Orlová - OU Ostrava A 0:3 (-12, -24, -13) a 3:1 (16, 26, -16, 23), VOKD Poruba - Třinec 3:1 (21, 17, -16, 12) a 0:3 (-17, -20, -22).

1. Palkovice 18 18 0 54:10 36
2. Český Těšín 18 15 3 48:21 33
3. Frýdek-Místek C 18 13 5 46:25 31
4. OU Ostrava B 18 12 6 42:20 30
5. TJ Sokol Kozlovice 18 8 10 33:39 26
6. Raškovice 18 8 10 29:37 26
7. VOKD Poruba 16 9 7 38:27 25
8. Třinec 18 7 11 29:37 25
9. Jäkl Karviná 18 7 11 25:37 25
10. Gymn. Orlová A 16 3 13 16:42 19
11. OU Ostrava A 16 2 14 12:44 18
12. Bohumín 16 2 14 11:44 18