FUTSAL

II. liga - Skupina východ, 22. kolo:
Slavie Havířov - Tomson Brno 5:7 (2:2), Jakubčovice - Mikeska Ostrava 1:2 (0:1), Hradec Králové - Hodonín 11:1 (4:0), Tango Brno - Havlíčkův Brod 9:1 (1:0), Nasan Brno - Likop Třinec 4:11 (0:7), Agromeli Brno - Choceň 2:5 (1:4).

1. Tango Brno 22 21 0 1 124:42 63
2. Likop Třinec 22 15 2 5 102:62 47
3. Gillotina Choceň 22 12 3 7 89:58 39
4. Hradec Králové 22 12 2 8 104: 66 38
5. Mikeska Ostrava 22 10 4 8 72: 69 34
6. Havlíčkův Brod 22 9 3 10 71: 79 30
7. Agromeli Brno 22 9 2 11 83: 87 29
8. Slavie Havířov 22 9 2 11 80: 90 29
9. Tomson Brno 22 7 3 12 71: 95 24
10. Hodonín 22 6 3 13 68: 88 21
11. Jakubčovice 22 5 2 15 74:120 17
12. Nasan Brno 22 3 2 17 59:141 11

III. liga, divize F, 21. kolo:
Česká Ves - Krmelín 8:3 (4:1), Tahouni Ostrava - Malé Hoštice nehr., VŠB Ostrava B - Kavárna Ostrava 9:1 (6:0), Kunčice pod Ondřejníkem - Ferram Opava 2:5 (1:4), Panorama Ostrava - Parlament Ostrava 1:8 (1:3), Brušperk - Jeseník 2:1 (1:0).

1. Kunčice p./O. 21 17 0 4 145:74 51
2. Parlament Ostrava 21 13 4 4 107:67 43
3. Brušperk 21 13 3 5 119:87 42
4. Jeseník 21 13 1 7 128:97 40
5. Krmelín 1 11 1 9 91:75 34
6. Ferram Opava 21 9 3 9 98:90 30
7. Malé Hoštice 20 9 2 9 112:128 29
8. VŠB Ostrava B 21 7 6 8 79:82 27
9. Panorama Ostrava 21 9 0 12 76:100 27
10. Tahouni Ostrava 20 6 1 13 62:88 19

11. Česká Ves 21 5 3 13 108:143 18
12. Kavárna Ostrava 21 0 2 19 75:169 2

HOKEJBAL

I. Moravská národní liga - 24. kolo:
HBK Bulldogs Brno - TJ Sokol Poruba 6:3 (4:1, 1:0, 1:2), TJ Geniczech Malenovice - HbK INTEVO Karviná 2:8 (0:3, 2:1, 0:4), HBC Vsetín - HBC Třinec 3:2 (1: 1, 2:1, 0:0).

1. INTEVO Karviná 21 13 1 2 5 91:63 43
2. Třinec 21 13 0 1 7 79:45 40
3. Vsetín 20 10 2 1 7 57:42 35
4. Malenovice 20 10 0 3 7 66:72 33
5. Bulldogs Brno 21 8 2 2 9 74:73 30
6. Jihlava 20 6 1 1 12 60:83 21
7. Sokol Poruba 21 3 1 1 16 49:98 12

VOLEJBAL

Krajský přebor II. třídy mužů - 33. a 34. kolo:
Pstruží - SKV Orlová 3:0 (23, 18, 17) a 3:0 (13, 19, 25), Břidličná - Frenštát p. R. 3:2 (20, -20, 24, -18, 8) a 3:1 (22, 13, -15, 16), Kozlovice - Odry 3:2 (-20, 21, 21, -15, 14) a 1:3 (-13, 23, -20, -29), Vítkov - Nový Jičín B nehlášeno, Polanka n. O. - Krnov 1:3 (-23, 24, -21, -25) a 3:0 (17, 16, 17).

1. Polanka n. O. 30 23 7 78:39 53
2. Nový Jičín B 28 23 5 71:24 51
3. TJ Vítkov 28 21 7 72:30 49
4. Břidličná 30 18 12 70:51 48
5. Kozlovice 30 16 14 58:63 46
6. Krnov 28 17 11 56:47 45
7. Frenštát p. R. 32 10 22 47:76 41
8. Pstruží 32 9 23 43:79 41
9. Frýdek-Místek 30 10 20 48:70 40
10. Odry 28 9 19 45:72 37
11. Slavia Orlová 28 6 22 33:70 34

Krajský přebor II. třídy žen - 33. a 34. kolo:
SK Gymn. Orlová - Kozlovice 3:2 (-19, -22, 19, 20, 13) a 0:3 (-12, -21, -23), OU Ostrava B - VOKD Poruba 2:3 (19, -17, 19, -22, -12) a 0:3 (-23, -23, -22), Bohumín - Třinec 1:3 (18, -14, -17, -13) a 1:3 (-25, 20, -10, -22), Karviná - OU Ostrava A 3:2 (-23, 21, -25, 19, 11) a 3:0 (20, 13, 13), Č. Těšín - Raškovice 3:1 (17, 19, -23, 23) a 3:1 (13, 19, -23, 21), Palkovice - Frýdek-Místek C 3:1 (18, -18, 28, 23) a 3:1 (13, 19, -23, 21).

1. Český Těšín 38 34 4 107:34 72
2. Palkovice 34 32 2 98:20 66
3. Frýdek-Místek C 34 27 7 90:38 61
4. OU Ostrava B 34 22 12 78:42 56
5. VOKD Poruba 34 20 14 75:53 54

6. Kozlovice 34 17 17 66:65 51
7. Raškovice 34 14 20 54:74 48
8. Jäkl Karviná 36 12 24 52:82 48
9. TŽ Třinec 34 13 21 54:73 47
10. Bohumín 36 7 29 30:96 43
11. Gymn. Orlová A 34 7 27 33:90 41
12. OU Ostrava A 34 3 31 26:96 37