Všichni Ostravané se probojovali na stupně vítězů, čtyři z pěti dokonce ve vlastních kategoriích zvítězili. „Naše výprava dosáhla opravdu zaznamenáníhodného úspěchu. Zlaté medaile si domů přivezli Denis Gamez společně s Tiborem Habelem a také dvojice juniorů Patrik Hejl a Kamil Beníček. Když k tomu připočteme ještě třetí místo Jana Gawlika v mužské kategorii do 69 kg, pak můžeme hovořit o opravdu povedeném knurowském víkendu,“ pochvaloval si vedoucí výpravy Jiří Želazko.

„Naši boxeři potvrdili výbornou připravenost, oddíl SSK Vítkovice navíc skvěle reprezentovali nejen po stránce sportovní, ale též společenské. Moc nás potěšily ohlasy z táborů soupeřů, kteří nás už během turnaje zvali na další připravovaná klání. Tyto pozitivní dojmy ještě umocnil fakt, že se ani jeden náš boxer nezranil. Byl to fakt povedený víkend,“ doplnil trenér František Šrubař.

Ostravští boxeři si po návratu z Polska pochvalovali také velmi dobrou a svědomitou práci organizátorů. „Pořadatelé se o nás velmi dobře starali. Vše bylo na patřičné úrovni. Kluci se mohli soustředit prakticky jen na sport – a to se vždy cení. Jediným drobným zádrhelem bylo poměrně daleké ubytování, což nás první den turnaje stálo hodně času. Ale to byla nakonec vzhledem ke zmiňovaným úspěchům maličkost,“ dodal Želazko, jehož potěšila ještě jedna věc: „Do Knurowa přicestoval i prezident polského svazu boxu Jerzy Rybnicki, jenž nám po skončení turnaje přišel k tolika úspěchům osobně pogratulovat. Věřte, že to zahřeje na duši.“