Gazdík s Neuwirthem soupeře v bojích o tituly knokautovali soupeře v průběhu druhých kol, Kendziorovi se podařilo soupeře udolat dokonce ještě před vypršením úvodní dvouminutovky.

Tomáš Kendzior, bojující v kategorii do 75 kg, se předvedl zaplněnému klubu Garage v obvyklé formě. „Tomáš sice v úvodu musel čelit sebevědomému nástupu Slováka Gabriela Töröka, ale přesto jej stačil ještě v závěrečných fázích prvního kola zavřít do rohu a po takřka nekonečné sérii úderů poslat k zemi. Náš reprezentant si tak připsal osmé k.o. během dvanácti soubojů,“ hodnotil Kendziorův výkon trenér Martin Vaňka.

To byl však teprve začátek. V prvním ze dvou hlavních zápasů večera se do ringu postavil teprve sedmnáctiletýPatrik Neuwirth ultimátnímu havířovskému bojovníkovi Petru Hrdlicovi. „Bitva měla probíhat podle profesionálních pravidel, to znamená na pět tříminutových kol. Jenomže od počátku bylo zřejmé, že Lukáš tolik času k udolání soupeře potřebovat nebude. Hned v prvním kole Hrdlicu dostal do kolen kopem z otočky a svou výraznou dominanci zakončil v kole druhém naskočeným pravým direktem, po němž se havířovský soupeř už ze země zvednout včas nedokázal,“ popisoval Vaňka Neuwirthovo osmadvacáté vítězství z devětadvaceti utkání.

Podobně jako Neuwirthovo snažení vypadala i bitva o pás mezinárodního mistra České republiky ČSTB ve váhové kategorii do 69 kg, kterou zcela ovládl Jakub „Pretorián“ Gazdík, který polskému soupeři dokonce drtivým kopem z otočky zlomil levou ruku a střet vyhrál i on dlouho před koncem limitu. Osmnáctiletý světový i evropský šampion z roku 2009 tak i v domácím prostředí prokázal opravdu skvělou formu.

„Jsem nesmírně rád, že thajboxeři Coma opět ukázali, že jsou ve velmi dobré formě, a divákům předvedli atraktivní podívanou. I v novém roce nás čeká spousta tvrdé dřiny, jsem však přesvědčen, že fanouškům i v příští Arénách předvedeme to nejlepší, co současný thajbox může nabídnout. Těšte se na něco velkého,“ vzkázal na závěr milovníkům bojových sportů kouč Martin Vaňka.