Po remíze v první půli, kdy byl polský celek lepší, právě De Azevedo poslal Baník v 58. minutě do vedení, když převzal míč od Marka Červenky a ze zhruba pětadvacetimetrové vzdálenosti propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí však zásluhou stopera Celebana vzápětí vyrovnali. V závěru mohl třetí výhru v řadě Baníku trefit De Azevedo, ale mířil pouze do tyče.

Kouči Vlastimilu Petželovi se nelíbilo především, jakým způsobem se jeho svěřenci prezentovali v ofenzivní fázi. "Myslím si, že to byl náš doposud nejslabší výkon v zimní přípravě. Nám dělal obrovské problémy pohyb a scházela také výbušnost. Naše vedení bylo tak trochu šťastné, naopak soupeř mohl už v první půli dát tři branky," věděl Petržela.

Naopak ocenil výkon po přestávce. "Ve druhé půli se to změnilo, ale jelikož jsme naše akce nedotáhli do gólového konce, skončil zápas zaslouženou remízou," hodnotil.

"Jásat nemůžeme, ale zase jsme se přesvědčili, že když nám to nejde herně, musíme alespoň bojovat. I takové zápasy však někdy přijdou," zakončil kouč Baníku Ostrava.

Slask Vratislav - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
Branky: 63. Celeban - 58. De Azevedo. ŽK: Červenka.
Sestava Baníku: Šrom - Sukup, Kaša, Honiš, M. Dostál - Mondek (46. De Azevedo), Matěj (55. Lásik), Ožvolda (75. Foltýn), R. Hrubý, Holzer (65. Helešic) - O. Šašinka (55. M. Červenka). Trenér: Petržela.