„Myslím si, že to byl dobrý comback oproti prvnímu zápasu, který nám vůbec nevyšel,“ hodnotil ostravskou odvetu Boris Bokaj, hrající manažer A-týmu Arrows.

„Podali jsme slušný výkon na to, v jaké sestavě jsme byli. Udělali jsme pár chyb na kopci, kdy nám tam ulítlo pár nadhozů na jejich nebezpečné pálkaře a oni z toho profitovali,“ mrzela ho pátá prohra s brněnskými Draky.

Letní Běh Advenťáka vyznává radost z pohybu i  příležitost přispět na zlepšení života handicapovaných. V Ostravě se koná 16. června.
Letní Běh Advenťáka: radost z pohybu i podpora handicapovaných dětí. Pomůžete?

Pro oba týmy šlo o přípravu na evropský pohár. Úřadující čeští mistři z Arrows hrají od 7. do 11. června prestižní Champion Cup v německém Bonnu, kde se v základní skupině utkají s domácím Bonn Capitals, San Marinem a holandským Curacao Neptunus.

„Nemá cenu skrývat, že jsme v pozici outsiderů. Chceme hlavně předvést kvalitní výkon, do každého zápasu nastoupit na sto procent a pokusit se urvat vítězství,“ vysvětlil Boris Bokaj, že týmu jde o dobrou reprezentaci českého baseballu, města i klubu.