„V dnešním zápase byli na obou stranách hráči, kteří ještě donedávna hráli spolu. Měl jsem z toho zápasu trochu obavu. My jsme byli trpělivější, nezáviděl jsem Ostravě, že musí hrát proti nám,“ radoval se z účasti v závěrečném turnaji poháru Michal Provazník, trenér Black Volley Beskydy.

„Zápas se nám povedl. Začali jsme velmi odvážně. Na Ostravu jsme se připravovali celý týden. Jsme rádi, že jsme se dostali do Final Four a jedeme si to užít,“ radoval se smečař a kapitán hostů Matěj Koloušek. Dalšími účastníky jsou Karlovarsko, České Budějovice a Liberec.

„Beskydy hrály výborně v poli. Vyšlo jim, na co sáhly. My jsme některé míče nebyli schopni dohrát, i když jsme je vychytali v poli. V některých momentech jsme ztratili hlavu, chtěli jsme to až moc urvat a to nevyšlo,“ vrátil se k průběhu zápasu Jakub Salon, nový kouč Ostravy.

„Bohužel v důležitých chvílích v koncovce nejdou body k nám, ale k soupeři,“ zklamaně přiznal smečař Dominik Fořt, kapitán Ostravy.

Už v sobotu 4. února pokračuje extraliga, Beskydy ve 23. kole hostí ve Frýdku-Místku od 19.30 hodin pražské Lvy, Ostrava hraje v Ústí nad Labem.

Český pohár volejbalistů - čtvrtfinále:

VK Ostrava - Black Volley Beskydy 0:3 (-18, -23, -22)

Rozhodčí: Kovář, a Spáčil, diváci: 180.

Ostrava: Muroň 3, Mišek, Fořt 11, Polynski 7, Perry 8, Jarosinski 12, libero Jelen - Dvořák 1, Vašíček, Vancl, Bauman.

Beskydy: A. Provazník 4, Koloušek 9, Guimares 5, Komorowski 19, Benda 8, Olmedo 4, libero Ptáček - Danylov.