Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Bez Číže to nešlo. Nová huť prohrála v Brně

Ostravští basketbalisté nestačili v duelu 17. kola na poslední celek tabulky a prohráli 50:69.

9.12.2015

NH Ostrava – BK JIP Pardubice 68:80Foto: Pavel Netolička

Domácí byli od prvních minut lepší. V první čtvrtině ještě Ostravané drželi krok, když prohrávali jen o tři body. V další části ovšem Brno odskočilo na rozdíl dvanácti bodů a prakticky tak rozhodlo o svém triumfu. Ve zbývajícím průběhu střetnutí si odstup jen udržovali.

Snaha se ve druhém poločase Nové huti odepřít nedala, ale po přestávce domácí spíše svůj náskok navyšovali, než že by děl opak. Opět se tak v případě svěřenců Dušana Medveckého potvrdila důležitost a potřebnost kapitána Adama Číže, který musel tentokrát zůstat kvůlu nemoci doma.

"Adam nám hodně chyběl. Celkově nám ale domácí s novými posilami nedali šanci. Jsem si jistý, že půjdou nahoru, vždyť posledně doma porazili i Opavu," přemýšlel trenér ostravského mužstva Dušan Medvecký.

Brno - NH Ostrava 69:50 (16:13, 30:18, 48:33)
Body:
Jones 14, Egwuonwu 13, Hrabovský 9, Šmíd 8, Nehoda a Norwa po 6, Jedovnický a Zachrla po 3, Prachař, Prášil a R. Pumrpla po 2, Křemen 1 – P. Bohačík 20, Kerr 8, Hooker 7, Jančík a Klímek po 4, Urbánek 3, Koloničný a M. Medvecký po 2. Rozhodčí: Dolinek, Kapl, Heinrich. TH: 12/7 – 26/18. Trojky: 6:2. Doskoky: 35:38. Fauly: 23:16. Diváci: 300.

Více informací se dočtete ve čtvrtečním vydání Moravskoslezského deníku…

Další středeční výsledky:
6. kolo: USK Praha - Nymburk 67:93 (17:17, 32:41, 49:64). 17. kolo:Kolín - Ústí nad Labem 77:61 (18:10, 32:31, 54:55), Jindřichův Hradec - Prostějov 74:100 (18:17, 40:44, 60:77), Pardubice - Svitavy 88:58 (23:11, 40:27, 66:41), Děčín - Opava 79:86 po prodl. (18:19, 36:39, 53:55, 69:69).

9.12.2015 VSTUP DO DISKUSE
Zrekonstruovaný památník ve Vřesinské ulici.
3

VIZUALIZACE fotbalové akademie na Bazalech.
2 16

Hotovo. Z Bazalů bude tréninkové centrum

Policie ukončila vyšetřování výbuchu plynu

Havířov – Za loňský výbuch plynu v domě v Jarošově ulici mohl některý ze dvou zemřelých nájemníků.

Lev po prvním hattricku v kariéře: Oslava? Asi byla moc, byly v tom emoce

Co víc si mohl přát? Hokejový útočník Vítkovic Jakub Lev se dočkal premiérového hattricku v kariéře. Šestadvacetiletý odchovanec Plzně, odkud do Ostravy v létě zamířil, byl hlavní hvězdou úterního utkání 14. kola extraligy ve Zlíně.

Prodej pozemků pro supermarket rozděluje Vratimov na dva tábory

/FOTOGALERIE/ Klidné bydlení, anebo lepší služby? To jsou názory odpůrců a zastánců stavby velké prodejny v lokalitě Podlesí. Ti první už sehnali pod petici podpisy asi desetiny obyvatel města. Druzí mají na své straně jeho vedení.