League slavil velký úspěch, nejlepší týmy z městských turnajů se utkaly ve finále v rámci MS 2018 a premiérový titul v utkání hraném v zaplněné O2 areně vybojovali borci z Jaroměře. Hráči ani fanoušci se nemohli dočkat odvety a už je to tady. Letos se bude hrát postupně na šesti místech, v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Karlových Varech, Ostravě, Praze a Brně.

Příležitost pro ty, kteří si v Ostravě chtějí vyzkoušet trojkový florbal pod širým nebem, přijde první srpnový víkend, a to v sobotu 3. srpna. Trojhalí u obchodního centra Nová Karolina nabídne turnaj ve společné kategorii mužů, žen i smíšených týmů s pěti až deseti hráči. Ti musí být starší 15 let a v uplynulé sezoně 2018/2019 za sebou nesmí mít start v nejvyšších soutěžích Českého florbalu. U žen žádné omezení neplatí.

Street Floorball League je příležitostí i pro ty, kdo s florbalem nemají žádné zkušenosti. Pokud si chcete užít letošní léto s florbalem, přihlaste se co nejdříve. Veškeré informace včetně registračního formuláře naleznete na webu www.streetfloorball.cz.