Program odstartuje přípravný duel reprezentací do 21 let. V 16.30 rozehrají svůj zápas Česko se Slovenskem. Odvetu mají oba celky naplánovanou o den později v Púchově.

Od 19 hodin pak nastoupí A tým české futsalové reprezentace proti Nizozemsku. Přesně před rokem Češi sehráli s tímto soupeřem dva velmi vyrovnané zápasy, které na půdě soupeře vyhráli nejprve 5:4 a poté 2:1. I zápas s Nizozemskem bude mít odvetu. Ta se odehraje v úterý 3. prosince v Házenkářské hale v Karviné od 18.30 hodin.

Na utkání v Ostravě se velmi těší odchovanec bíloveckého futsalu Michal Seidler. Momentálně nejlepší střelec českého mančaftu. "Samozřejmě se na zápasy doma těším. Ostravsko žije fotbalem, doufám že i futsalem a věřím, že hala bude naplněná k prasknutí. Pro mě bude zápas doma zážitkem a myslím si, že i pro lidi na Moravě. Dlouho se v Ostravě nehrálo, tak jsem velmi rád, že se to konečně povede. Mně už psalo strašně moc lidí o lístek, takže doufám, že tam nezklameme a že se tam reprezentace opět objeví."

Vstupenky jsou v prodeji před zápasem na pokladně nebo kontaktuje facebookový profil FC Baník Ostrava futsal.

Česká republika - Nizozemsko
PO 2. prosince 2019 | 19:00 | SH Sareza

U21: Česká rep. - Slovensko
PO 2. prosince 2019 | 16:30 | SH Sareza

Vstup na obě utkání činí 60 korun. Mládež do 15 let má vstup zdarma.