Není to sice úplně ideální vylepšení renomé, přesto může pomoci. Florbalisté Vítkovic už bez Radomíra Mrázka na trenérském postu postoupili z osmifinále Poháru České pojišťovny, když vyhráli na půdě třetiligového Spartaku Přerov vysoko 4:12.

Favoritovi duelu, který v Přerově před jedenácti měsíci vyhrál 16:1, tentokrát trvalo pouhých deset minut, než se dostal do klidu. Nakonec však v utkání už jasně dominoval, byť nadšeně bojujícím Přerovanům umožnil na začátku druhé třetiny vstřelit kontaktní gól. Ale od začátku až do konce bylo jasné, že další klopýtnutí si Ostravané už povolit nehodlají a že postupují do čtvrtfinálové skupiny.

FBC Spartak Přerov – 1. SC WOOW Vítkovice 4:12 (0:2, 2:5, 2:5)
Branky a nahrávky: 22. Ďopan, 34. Jurečka (Kaďorek), 54. Kaďorek (Jurečka), 57. Grener (Nekl) – 9. Šebesta (Petr Jankulár), 10. Hubálek (Brus), 27. Žák (Heczko), 27. Brus (Hrubý), 34. Šebesta (Koňařík), 37. Heczko (Petr Jankulár), 39. Žák (Petr Jankulár), 44. Matúš (Jelínek), 49. Jastřembský (Jelínek), 56. Hájek (Jelínek), 57. Petr Jankulár, 59. Jastřembský (Žydel). Rozhodčí: Cholek a Matulíková. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Diváci: 250. Muž zápasu: Petr Jankulár (1. SC WOOW Vítkovice). Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5, 2:9, 3:9, 3:11, 4:11, 4:12.