Z nejvyšší české soutěže sázkaře zajímal duel Bohemians a Plzně, která podle jeho očekávání vyhrála. Sázel také na kurzové favority v italské, španělské, francouzské, rakouské, řecké nebo švýcarské lize. Tady mu vyšel tip na curyšské Grasshoppers, kteří o gól porazili Basilej. Připsal si tak nejvyšší trefený kurz na tiketu, a to 2,84:1. Svou pozornost dále zaměřil na švédskou a tuzemskou hokejovou ligu, kde dobře odhadl, že si hokejisté Poruby poradí s domácí Jihlavou, nad kterou nakonec zvítězili 6:2.

Sázkař na pobočce Chance vyhrál v sobotu 17. února za 200 korun 583 tisíc. Trefil všech třináct zápasů.Sázkař na pobočce Chance vyhrál v sobotu 17. února za 200 korun 583 tisíc. Trefil všech třináct zápasů.Zdroj: Chance

„Tipér zvolil zvláštní druh sázky, označovaný jako pojistka. Tu lze uzavřít jen na pobočce, a výhra je možná i při jednom chybném tipu. Znalec hokeje a fotbalu měl ale nakonec vše správně. Za vsazenou dvoustovku tak získal s celkovým kurzem 2915,86:1 fantastickou výhru přes 583 tisíc korun,“ doplnila mluvčí Chance, Markéta Světlíková.