Jejich pozice je doopravdy hodně složitá, protože aktuálně poslední celek francouzské ligy vyhrál v Ostravě rozdílem sedmi branek 31:24. „Do odvety jdeme s čistou hlavou, na výsledek prvního utkání nemyslíme. Chceme prostě podat lepší výkon než v Ostravě a vybojovat i daleko příznivější výsledek," vyhlásil Jan Beňadik.

Dobře přitom ví, že jeho svěřenkyně čeká výjimečný zápas. „Pro celý tým je ale právě čtvrtfinále vrcholem této části sezony, kdy jsme odehráli v šesti týdnech dvanáct utkání. Pro nás je ale další konfrontace s francouzským celkem obrovskou školou, na kterou se těšíme," připomněl Beňadik.

Poruba vyrazila k utkání už pátek v poledne a před sobotním leteckým přesunem na trase Praha Paříž Bordeaux přespala v hlavním městě. „Holky večer ještě navštívily interligový zápas mezi Slavii a Michalovcemi," řekl Adámek, který je hodně zvědavý, jak se tým dokáže se soupeřem i atmosférou odvety poprat. „Utkání se hraje v největší hale v Bordeaux pro 2600 fanoušků. Přeju si, aby holky daly do zápasu vše a vydržely hrát na hranici svých možností celých šedesát minut. Aby se prostě vyvarovaly podobného výpadku, jako v závěru prvního utkání, kdy koncovku prohrály 0:5," dodal Adámek.