Zajímavostí bylo, že utkání začalo skoro o hodinu později, jelikož hosté měli potíže při dopravě do Ostravy. Nakonec odehráli dobrý zápas, dva body ale zůstaly Porubě.

"Byl to zápas, ve kterém už o nic nešlo, my jsme sem ale přesto přijeli s tím, že chceme uhrát dobrý výsledek. V prvním poločase se nám to docela dařilo, jen byla škoda, že jsme tam neproměnili strašnou hromadu vyložených šancí a nakonec jsme ještě o dvě branky prohrávali," okomentoval zápas kouč Písku Vladislav Jordák.

Domácí Peter Olšavský mohl být spokojený. "I když po těch předchozích výkonech jsem se obával, že to na děvčata dolehne. Holky ukázaly, že nasazení i chuť tam bylo, bylo to na nich vidět. Výkon nechci příliš komentovat, měli jsme tam nějaké výpadky, ale nejvíc jsem rád za to, že si hráčky zahrály s chutí poslední zápas sezony a konečně byl i úsměv na jejich tvářích," uvedl Olšavský.

DHC Sokol Poruba - Sokol Písek 26:18 (9:7)
Branky: Andrýsková 7/1, Maiwaelderová 5/2, Desortová 5/1, Maiwaelderová 3/2, Varmužová 3, Noworytová 2, Revajová 2, Konečná 1, Sekulová 1, Svobodová 1, Rechtorisová 1 - Boorová 4, Součková 3, Hauserová 3/3, Kubišová 2, Novotná 2, Pešková 2, Neubergová 1, Benešová 1, Palasová 1. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/4 - 3/3. Vyloučení: 4:3. Diváci: 68.