PÁTEK 15. DUBNA

BASEBALL: Extraliga: Arrows Ostrava - Draci Brno (19).

BASKETBAL: EASTER Tournament Ostrava 2022 hráčů a hráček od 10 do 19 let (8, v deseti ostravských halách, mj. Trojhalí, ve Varenské a Plzeňské ulici, SC Dubina).

FOTBAL: MSFL: Hlučín - Frýdek-Místek (18). I.B třída - skupina C: Horní Suchá - Sedliště (16).

HOKEJBAL: Extraliga: Karviná - Letohrad (15).

NÁRODNÍ HÁZENÁ: I. liga žen - skupina o udržení: Svinov - Studénka (13.30).

STOLNÍ TENIS: Extraliga žen - 2. zápas čtvrtfinále play-off: MH ST Ostrava -Hodonín A (16). Turnaj Europe Trophy mužů v Havířově (od 11).

SOBOTA 16. DUBNA

BASEBALL: Extraliga: Arrows Ostrava - Draci Brno (13).

BASKETBAL: EASTER Tournament Ostrava 2022 hráčů a hráček od 10 do 19 let (8, v deseti ostravských halách, mj. Trojhalí, ve Varenské a Plzeňské ulici, SC Dubina).

FOTBAL: Divize F: Nový Jičín - Vítkovice, Dětmarovice - Frýdlant a Rýmařov - Bílovec (vše v 16). Krajský přebor: Čeladná - Petřvald na Moravě, Hlubina - Český Těšín, Slavia Orlová - Pustá Polom a Lok. Petrovice - Krnov (vše v 16). I.A třída - skupina A: Chlebičov - Malé Hoštice, Slovan Ostrava - Ludgeřovice, Stará Bělá - Kozmice a Hradec nad Moravicí - Bolatice (vše v 16), skupina B: Lučina - Staré Město, Dobratice - Jablunkov (UT Český Těšín), Dobrá - Libhošť a Řepiště - Vratimov B (vše v 16). I.B třída - skupina A: Krásné Loučky - Velké Hoštice (10), Vítkov - Chomýž, Jindřichov - Velké Heraltice a Hlavnice - Slavia Opava (vše v 16), skupina B: Ostrava-Jih - Strahovice (14), Krásné Pole - Třebovice, Klimkovice - Darkovice, Svinov - Slavoj Rychvald a Záblatí - Hať (vše v 16), skupina C: Petřvald u K. - Baška, Mosty - Inter. Petrovice a Vendryně - Oldřichovice (vše v 16), skupina D: Fryčovice - Lískovec, Ostravice - Skotnice a Kopřivnice - Vlčovice (vše v 16). Městský přebor - skupina A: Michálkovice A - Rychvald B a Pustkovec - Ostrava Lhotka (oba v 16), skupina B: Dolní Lhota - Hrabová B, Vřesina B - Brušperk B (UT), Václavovice - Šenov a Velká Polom - Michálkovice B (vše v 16).

STOLNÍ TENIS: Turnaj Europe Trophy mužů v Havířově (od 14).

NEDĚLE 17. DUBNA

BASKETBAL: NBL mužů - 1. zápas čtvrtfinále play-off: BK Opava - USK Praha (18). EASTER Tournament Ostrava 2022 hráčů a hráček od 10 do 19 let (8, v deseti ostravských halách, mj. Trojhalí, ve Varenské a Plzeňské ulici, SC Dubina).

FOTBAL: MSFL: Baník Ostrava B - Zlín (10.15, Bazaly). Divize F: Havířov - Karviná B (10.15, hřiště Prostřední Suchá), Opava B - Heřmanice (10.15, hřiště Velké Hoštice), Bohumín - Frenštát a SO Bruntál - Polanka (oba v 16). Krajský přebor: Oldřišov - Břidličná a Kobeřice - Brušperk (oba v 16). I.A třída - skupina A: Zlatníky - Mokré Lazce (10), Kravaře - Darkovičky a FC Vřesina - Štěpánkovice (oba v 16), skupina B: Baník Albrechtice - Stonava a Smilovice - Bystřice (oba v 16). I.B třída - skupina A: Krnov B - Žimrovice (15, UT), Slavkov - Město Albrechtice a Budišov n. B. - SO Bruntál B (oba v 16), skupina B: Chuchelná - Hrabová (15.30), Šilheřovice - Bohuslavice (16), skupina C: Lok. Petrovice B - Staříč, Nýdek - Věřňovice a Raškovice - Hnojník (vše v 16), skupina D: Starý Jičín - Veřovice, Kozlovice - Mořkov a Spálov - Jeseník n. O. (vše v 16). Městský přebor - skupina A: Hlubina B - Koblov (UT), Markvartovice - Hrabůvka, Slovan Ostrava B - Hrušov a Hošťálkovice - Petřkovice (vše v 16), skupina B: Vratimov C - Gascontrol Havířov B (10.30, UT), Polanka B - Řepiště B (16).

PONDĚLÍ 18. DUBNA

BASKETBAL: NBL mužů - 2. zápas čtvrtfinále play-off: BK Opava - USK Praha (18).

LEDNÍ HOKEJ: Extraliga - 1. zápas finále play-off: Oceláři Třinec - Sparta Praha (17).

ÚTERÝ 19. DUBNA

LEDNÍ HOKEJ: Extraliga - 2. zápas finále play-off: Oceláři Třinec - Sparta Praha (17).