PÁTEK 9. ZÁŘÍ

FOTBAL: Oslavy 90 let fotbalu v Třinci: třinecké legendy – tým snů, rozhodčí Antonín Panenka a Pavlín Jirků (17, Městský stadion na Lesní); MS divize žen: Lubina – Pržno (17).

JEZDECTVÍ: Velká cena Frenštátu, 10. kolo Skokového poháru České pojišťovny, Memoriál Zdeňka Fialky a 41. ročník Ceny Radegasta (10, areál Na Nivách).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Finále Ostravské noční ligy (18.30, Beach centrum TJ Mittal ve Varenské ulici).

STOLNÍ TENIS: Mezinárodní turnaj tělesně handicapovaných sportovců v Ostravě (9, haly TJ Mittal ve Varenské ulici).

SOBOTA 10. ZÁŘÍ

BASEBALL: Extraliga – skupina o udržení: Arrows Ostrava – Express Brno (15)

FOTBAL: II. liga: Třinec – Sokolov (17); MSFL: Hlučín – FC Brno B (16)

Divize E: Havířov – Opava B (14), Orlová – Šumperk a Lískovec – Mohelnice (oba v 16)

Krajský přebor: Háj ve Slezsku – Český Těšín (16)

I.A třída – skupina A: Štítina – Slavoj Bruntál a Ludgeřovice – Krásné Pole (oba v 16), skupina B: Veřovice – Horní Suchá, Brušperk – Stonava a Petřvald n. M. – St. Město u F-M (vše v 16)

I.B třída – skupina A: Suché Lazce – Chuchelná, Chomýž – Zlatníky, Horní Benešov – M. Albrechtice, Břidličná – Chlebičov, Kylešovice – Dolní Moravice, Krásné Loučky – Úvalno a Otice – Olymp. Bruntál (vše v 16)

I.B třída – skupina B: Dolní Lhota – FC Ostrava-Jih, Šilheřovice – Klimkovice, Velká Polom – Hrabová a Vratimov – Vřesina (vše v 16)

I.B třída – skupina C: Dolní Lutyně – Dobratice, Hnojník – Dolní Datyně, Sedliště – Oldřichovice, Doubrava – Vendryně a Dobrá – Těrlicko (vše v 16)

I.B třída – skupina D: Jakubčovice – Staříč, Fryčovice – Starý Jičín a Suchdol – Libhošť (vše v 16)

MS liga žen: Bruntál – Olomouc (14, hřiště Kočov); MS divize žen: Pržno – Stachovice (13)

HÁZENÁ: Extraliga mužů: Kopřivnice – Brno (18)

HOKEJBAL: Extraliga: Třinec – Kert Park Praha (17)

JEZDECTVÍ: Velká cena Frenštátu, 10. kolo Skokového poháru České pojišťovny, Memoriál Zdeňka Fialky a 41. ročník Ceny Radegasta (9, areál Na Nivách); Mistrovství ČR v kombinované soutěži chladnokrevných koní v Hradci nad Moravicí (10)

LEDNÍ HOKEJ: II. liga: Poruba – Prostějov a Havířov – Nový Jičín (oba v 17)

STOLNÍ TENIS: Mezinárodní turnaj tělesně handicapovaných sportovců v Ostravě (9, haly TJ Mittal ve Varenské ulici)

NEDĚLE 11. ZÁŘÍ

BASEBALL: Extraliga – skupina o udržení: Arrows Ostrava – Hroši Brno (11)

FOTBAL: MSFL: Baník U21 Ostrava – Frýdek-Místek (10.15, hřiště Vřesina)

Divize E: Nový Jičín – Prostějov a Krnov – Kravaře (oba v 16)

Krajský přebor: Polanka – Poruba 2011, Pustá Polom – Dětmarovice, Oldřišov – Jakartovice, Frenštát p. R. – Petřkovice, Janovice – Hradec n. M., Bohumín – MFK Karviná B a Rýmařov – Frýdlant n. O. (vše v 16)

I.A třída – skupina A: Mokré Lazce – Kobeřice, Markvartovice – Heřmanice, Bolatice – Štěpánkovice, Slavkov – FC Bílovec a Bohuslavice – Velké Hoštice (vše v 16)

I.A třída – skupina B: Raškovice – Čeladná, Bystřice – Stará Bělá, Smilovice – MFK F- M B a B. Albrechtice – Šenov (vše v 16)

I.B třída – skupina B: Darkovičky – Darkovice, Strahovice – Hať a Kozmice – Píšť (vše v 16)

I.B třída – skupina C: Jablunkov – Hrádek a Nýdek – Mosty (oba v 16)

I.B třída – skupina D: Odry – Kopřivnice, Vlčovice – Lichnov, Kateřinice – Tichá a Jeseník n. O. – Nový Jičín B (vše v 16)

I. liga žen: Baník Ostrava – Plzeň (14.30, hřiště Petřkovice)

MS divize žen: Veřovice – Český Těšín (10), Havířov – Štramberk (12.30), Lubina – Trojanovice a Brušperk – Šternberk (oba v 15), Studénka – Vítkovice (16.30)

HÁZENÁ: Extraliga mužů: Frýdek-Místek – Dukla (17)

HOKEJBAL: Extraliga: Karviná – Kert Park Praha (10)

JEZDECTVÍ: Velká cena Frenštátu, 10. kolo Skokového poháru České pojišťovny, Memoriál Zdeňka Fialky a 41. ročník Ceny Radegasta (10, hlavní závod v 15, areál Na Nivách); Mistrovství ČR v kombinované soutěži chladnokrevných koní v Hradci nad Moravicí (9)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Finále Ligy smíšených dvojic v Ostravě (9, Beach centrum TJ Mittal ve Varenské ulici)