SOBOTA 7. DUBNA

ATLETIKA: Hasičský velikonoční čtvrtmaraton (10, Jilešovice u Háje ve Slezsku).

FLORBAL: Extraliga žen 3. zápas semifinále play off: 1. SC Vítkovice - Bohemians (17, hala SOŠ dopravní).

FOTBAL: MSFL: Frýdek-Místek - FC Brno B (10.15)

Divize E: Dolní Benešov - Orlová a Petrovice - Slavičín (oba v 15.30)

Krajský přebor: Dětmarovice - Polanka, Jakartovice - Poruba, Český Těšín - Pustá Polom, Petřkovice -Oldřišov, Hradec n. M. - Háj ve Slezsku, MFK Karviná B - Frenštát p. R. a Rýmařov - Bohumín (vše v 15.30)

I.A třída skupina A: Heřmanice - Slavoj Bruntál a Krásné Pole - Bolatice (oba v 15.30), skupina B: Stará - Bělá Raškovice, MFK Frýdek-Místek B - Čeladná, Horní Suchá - Bystřice, Šenov - Smilovice, Stonava - Veřovice, St. Město u F-M B. Albrechtice a Petřvald n. M. - Brušperk (vše v 15.30)

I.B třída skupina A: M. Albrechtice - Chuchelná, Chlebičov - Chomýž, Dolní Moravice - Horní Benešov, Úvalno - Břidličná a Otice - Krásné Loučky (vše v 15.30),skupina B: Klimkovice - Darkovice a Hrabová - Dolní Lhota (oba v 15.30), skupina C: Dobratice - Jablunkov, Dolní Datyně - Hrádek, Mosty - Dolní Lutyně, Oldřichovice - Hnojník, Těrlicko - Sedliště a Dobrá - Doubrava (vše v 15.30), skupina D: Kopřivnice - Staříč (15.30)

JUDO: Grand Prix Ostrava Memoriál Jana Stankoviče, Český pohár mužů a žen (11, hala Sarezy v Hrušovské ulici).

VOLEJBAL: Extraliga mužů 4. zápas semifinále play off: VK Ostrava - Dukla Liberec (20).

NEDĚLE 8. DUBNA

FLORBAL: Extraliga mužů 3. zápas semifinále play off: FBC Ostrava - Střešovice (17, hala Sarezy v Hrušovské ulici); Extraliga žen 4. zápas semifinále play off: 1. SC Vítkovice - Bohemians (14, hala SOŠ dopravní).

FOTBAL: 

II. liga: Karviná - Opava (16.30)

Divize E: Opava B - Lískovec (10.15), Havířov - Mikulovice (14.30), Kravaře - Prostějov (15.30)

Krajský přebor: Janovice Frýdlant n. O. (15.30)

I.A třída skupina A: Velké Hoštice - Slavkov (10), Kobeřice - Štítina, Štěpánkovice - Mokré Lazce, FC Bílovec - Markvartovice a Bohuslavice -Ludgeřovice (vše v 15.30)

I.B třída skupina A: Zlatníky - Suché Lazce (10), Olymp. Bruntál - Kylešovice (14.30, hřiště Mor. Kočov), skupina B: FC Ostrava-Jih - Darkovičky (15.30, hřiště Stará Bělá), Hať - Šilheřovice, Vřesina - Velká Polom, Píšť - Strahovice a Kozmice - Vratimov (vše v 15.30), skupina C: Vendryně - Nýdek (5.30, hřiště umělá tráva Třinec),skupina D: Nový Jičín B Vlčovice (10), Starý Jičín - Jakubčovice, Libhošť - Fryčovice, Lichnov - Odry, Tichá - Suchdol a Jeseník n. O. - Kateřinice (vše v 15.30).

LEDNÍ HOKEJ: Přátelsky: Poruba - Austrálie (17)

PONDĚLÍ 9. DUBNA

BASKETBAL: Mattoni NBL mužů případný 3. zápas předkola play off: NH Ostrava - Chomutov (17.30).

FLORBAL: Extraliga mužů 4. zápas semifinále play off: FBC Ostrava - Střešovice (17, hala Sarezy v Hrušovské ulici).

LEDNÍ HOKEJ: Baráž o I. ligu: Havířov - Hodonín (18).