„Je to neskutečné. Mám obrovskou radost. Kdyby mi někdo před dvěma týdny řekl, že to půjde takhle, tak bych mu samozřejmě nevěřila. Mám dva vyhrané turnaje, během kterých jsem vybojovala mnoho těžkých zápasů,“ řekla bezprostředně po ostravském vítězství šestadvacetiletá rodačka z Brna, které ji posunulo na 14. místo ve světovém žebříčku.

Týden předtím vyhrála turnaj v Tallinnu a celkem získala pátý triumf ve dvouhře. Šwiateková její zásluhou poznala hořkost porážky ve finále teprve podruhé v kariéře. Před Krejčíkovou se to povedlo v dubnu 2019 Slovince Poloně Hercogové v Luganu.

V Ostravě se teď dá hrát padel i v zimě. Dva nové kurty otevřel v Trojhalí na Nové Karolině Padel Club Ostrava. Prvním turnajem na nich bude 10. prosince 2022 Padel Cup.
Sezona podzimem nekončí, v Trojhalí se teď hraje padel i v zimě. Podívejte se

Vrchol ostravského turnaje porazil v anketě finále Angelique Kerberové s Kajou Juvanovou ve Štrasburku i březnové finále v Monterrey mezi Leylah Fernandezové a Camilou Osoriovou.

Krejčíková má letos šanci získat ještě jedno ocenění, s Kateřinou Siniakovou jsou v anketě WTA mezi pěti nominovanými na nejlepší deblový pár roku. České tenistky letos vyhrály čtyhru na Australian Open, Wimbledonu a US Open. Na ocenění pro nováčka roku aspiruje v šestičlenném výběru kandidátek Linda Fruhvirtová.