Závěrečné 6. kolo 12. ročníku Ostravské noční ligy se stalo kořistí týmu Saláti (Matěj Štika Aleš Fírek). „Nabudili se k výkonu, kterým ve finále dokázali přehrát Pata&Mata v sestavě Míša Jurčo a Víťa Kussior 2:1 na sety," hodnotil velkou bitvu o prvenství ředitel turnaje Miloslav Ondruš. V souboji o 3. místo Bob&Bobek porazili nejlepší smíšený pár Ropuchy (Renata Hánová David Kožušník) 2:0. Z vítězství v základní části se raduje Ostravar (Jiří Dluhoš Jakub Štefko), který v 6. kole skončil na 5. až 8. příčce. Oba hráči zároveň vedou bodování jednotlivců. Saláti jsou v celkovém pořadí třetí za svými finálovými soupeři.

V Lize smíšených dvojic se z celkového prvenství radují Ropuchy (Renata Hánová David Kožušník), přestože se v 6. kole dělily o 5. až 8. pozici. V závěrečném dějství seriálu si nejlépe vedli Přátelé tvarohu (Veronika Šípová Vítek Bajgar). „Během turnaje neztratili ani set a ve finále přehráli Kubánce (Blanička Vašutová a Marťa Šalplachta) 2:0 na sety," poznamenal Ondruš. Kubánci celkově skončili druzí před Řízky (Šárka Hamrusová Michal Jurčo). V posledním 6. kole skončili třetí Asterix a Ifendix (Michaela Rymelová-Dohnalová Ondřej Lach), kteří v rozhodujícím v zápase o umístění porazili Křehké plátky (Eva Žváčková Petr Nečas) 2:0.


*Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.

Základní část Ligy mixů seniorů nad 40 let vyhrál tým Almi (Alena Bittnerová Miloš Micza). V 6. kole byl ale nejlepší pár Změna. „Blanička Podžorská a Jirka Ocelík pokračovali ve vítězném tažení ligou a ve finále přehráli slovenskou dvojici Fajn deň (Deniska Urbániová a Rišo Gilány) 2:0 na sety," řekl Ondruš a dodal, že v souboji o 3. místo Průměrné nuly (Martina Dvořáková Roman Schreck) nestačily na Kahy (manželé Kahánkovi), kterým podlehly 0:2 na sety.

O celkovém prvenství ve všech třech soutěžích se v Beach centru Varenská rozhodne od pátku do neděle ve finálových bojích, které jsou jen pro pozvané účastníky. Noční liga se hraje v pátek od 18.30 hodin, Liga smíšených dvojic seniorů nad 40 let v sobotu od 9 hodin a Liga mixů v neděli od 9 hodin.