V pořadí už osmý galavečer Clash of the Stars se uskuteční 22. června v Ostravar Areně. A fanoušci bizarní organizace se mohou těšit na pořádnou show v podání Kociána. Někdejší slavný zpěvák to rozjel už na tiskovce v pražském klubu Duplex, na kterou se podle všeho dostavil pod vlivem drog.

Tisková konference Clash Of the Stars 8 v Ostravě:

| Video: Youtube

„Ať je droga tvůj lék… Marťas to pořádně nalajnoval… Smutný příběh jednoho kluka z kapely…,“ měli jasno fanoušci, když na Instagramu reagovali na Kociána, který si na pódiu střihl pěvecké vystoupení a dokonce předvedl i brakedance. Jeho soupeř, influencer Pavel Měsíček přezdívaný Pomalu Snejksi, totiž na staredown nedorazil…

Hledal práci na stavbě

Kocián se proslavil díky skupině Lunetic, jenže bohatství a slávu neunesl a propadl drogám. A jak sám prozradil, stále není čistý. Právě příprava na zápas v kleci by ho měla závislosti zbavit. „Největší soupeř jsem sám sobě, protože si hraju na něco, co nejsem, a snažím se skončit s drogami. Díky tomu zápasu a díky tomu sportu se trochu koriguju, protože to ještě nemám vyřešené,“ svěřil se v rozhovoru pro Extra.cz

Do Clashe se prý dostal náhodou, původně sháněl práci. „Vzniklo to tak, že jsem nejdříve hledal práci na stavbě, potom jako elektrikář a pak jsem v metru potkal kluky, kteří mi řekli, jestli nechci do klece,“ prozradil.

„Jdu tam bojovat hlavně sám se sebou a svými démony, než se soupeřem. Nabídka je o tom, že si můžu vydělat peníze a ještě můžu dokázat být aspoň 45 dní čistej,“ vysvětlil pro web Expresu.

V hlavním zápase COTS 8 si to rozdají šampioni Filip Grznár a Tomáš Križan. Znovu se představí se i MMA zápasník Václav Mikulášek, který v Oktagonu čelil fenomenálnímu Karlosu Vémolovi.