„Nedokázali jsme se účinně prosazovat v útoku a stahovat potřebné body, ve druhém zápase rozhodla hned druhá směna,“ viděl důvody dvou porážek Jakub Malík, hrající asistent trenéra Arrows, kteří v Třebíči uspěli až v neděli, kdy ji porazili 4:1.

Mistrovství Evropy ve fotbale žen U19 Česká republika - Francie 0:3 v Ostravě. Vlevo Denisa Jonášová z Česka a Ada Binate Soumahoro z Francie.
Mladé Češky podlehly Itálii a na šampionátu skončily. Fotbalový šéf tým chválil

Bezchybná obrana se soupeřovým pálkařům postavila na kopci v čele s Borisem Bokajem, který si připsal další win své kariéry, když předal zápas v šesté směně Ondrovi Satoriovi za vedení 4:1. Stav vydržel až do konce, převahu v hitech 9:4 se Ostravě podařilo rovněž přetavit v body. Nejlepšími pálkaři byli Aleš Navrátil a Jakub Kubica, shodně s účinností 500, mladý catcher Maty Schwarzinger se blýskl třímetovým odpalem do pravého rohu vnějšího pole, Radim Novotný se pěkným dablem a RBI 2 zasloužil o vedení ve třetí směně.

Czech Para Open 2022 - Memoriál Jiřího Daňka handicapovaných stolních tenistů v Ostravě.
OBRAZEM: Czech Para Open se vydařil. Češi vybojovali v Ostravě čtyři medaile

Nedělní výhra udržela baseballisty Arrows ve hře o semifinále, rozhodovat o postupu teď budou výsledky následujících duelů s Hrochy Brno (v pátek 8. července od 19 hodin doma) a Tempem Praha (doma v pátek 15. července od 19 a v sobotu 16.července od 13 hodin).