„Naše družstva mužů jsou složena většinou s našich odchovanců. Postup do II. ligy je tedy pro nás velký úspěch a skvělá příležitost pro naše mladé odchovance, kteří ještě nedávno hráli dorosteneckou soutěž. Cíl do nové soutěže je jasný – udržet se v ní! Uvědomujeme si, že máme mladé nezkušené hráče, ale věříme, že svou tréninkovou pílí a bojovností tuto soutěž udržíme i do dalších let,“ raduje se z postupu manažer a trenér BK Hladnov Michal Raška.

Ten na trenérské lavičce slavil úspěch i s mužským „béčkem“, které vyhrálo svou soutěž – Severomoravskou ligu mužů II. třídy – dokonce bez jediné porážky! Dvojitý úspěch dává podle Rašky celému klubu další energii pro práci nejen s mužskými týmy, ale právě i pro tradiční výchovu basketbalové mládeže. Z té vzešli i další úspěšní hráči, jako třeba Petr Bohačík hrající nyní za NH Ostrava nebo Jan Mička, jenž obléká dres BK Opava.

„BK Hladnov stále hledá nové talenty a provádí celoročně nábory chlapců pro tento tradiční sport. Informace o náborech a o našem klubu najdete na našich stránkách www.tjhladnov.cz nebo na našem facebooku. Přijďte si zahrát basketbal, přijďte reprezentovat Slezskou Ostravu,“ dodává Michal Raška.