Neuspěly jen v úvodním setu „Škoda. Měly jsme ho dobře rozjetý, ale poté jsme úplně nezvládly ztrátovat a kupily zbytečné chyby,“ viděla zkušená univerzálka a kapitánka domácího týmu Sandra Skřivanová porážky 16:25 v prvním dějství.

Dohrávka 10. kola extraligy volejbalistů VK Ostrava - Aero Odolena Voda 1:3.
OBRAZEM: Získali set, pak se soupeře lekli. Body odletěly z Ostravy s Aerem

„Od dalšího setu jsme ale zatlačily dobře servisem, i když koncovka byla celkem dramatická. Myslím, že pak už to bylo na naší straně, soupeře jsme dobře zatlačily a ubránily,“ připomenula Skřivanová, že v souboji na body z bloků Ostrava dominovala 21:7!

Domácí tým je po třinácti zápasech, z nichž šest vyhrál, v tabulce šestý, osmé Šelmy na něj ztrácejí dva body. „Byli jsme daleko agresivnější v obraně,“ souhlasil domácí kouč Zdeněk Pommer.

Tenisový turnaj žen WTA Agel Open 2022, 9. října 2022, Ostrava. Iga Swiatek z Polska - Barbora Krejčíková (ČR). Barbora Krejčíková (ČR).
Krejčíková triumfovala v Ostravě a fanoušci rozhodli: Byl to zápas sezony!

„Holkám patří velká pochvala, protože mají náročný program, ale kdo ne, takže jsme rádi za tři body a věřím, že se ten zápas divákům líbil. Musím pochválit Nelču (Tobiášovou) a Elišku (Výtiskovou),“ vyzdvihl kouč TJ Ostrava osmnáctiletou nahrávačku Výtiskovou, která nastoupila v základní sestavě a k výhře přispěla sedmi body, a střídající sedmnáctiletou smečařku Tobiášovou.

V dalším zápase ostravský tým v sobotu 11. prosince od 17 hodin hostí v hale ve Varenské ulici čtvrtý Liberec.

V Ostravě se teď dá hrát padel i v zimě. Dva nové kurty otevřel v Trojhalí na Nové Karolině Padel Club Ostrava. Prvním turnajem na nich bude 10. prosince 2022 Padel Cup.
Sezona podzimem nekončí, v Trojhalí se teď hraje padel i v zimě. Podívejte se

Extraliga volejbalistek - dohrávka 2. kola:

TJ Ostrava - Šelmy Brno 3:1 (-16, 26, 23, 15)

Rozhodčí: Kubinec a Ištvanech, čas: 109 min., diváci: 88.

TJ Ostrava: Buvinič 7, Jedličková 15, Skřivanová 24, Bauerová 12, Hadáčková 9, Výtisková 7, libero Jančová - Kašparová, Dabrowska 2, Tobiášová. Trenér: Zdeněk Pommer.

Šelmy Brno: Dubianska 4, Kyrychenko 15, Marková 10, Šotkovská 20, Pluhařová 3, Širůčková 12, libero Chevalierová - Mokrá, Kozubíková. Trenér: Ondřej Boula.