„Do utkání jsme šli s určitou taktikou, ovšem ta vzala za své. Soupeř byl opravdu lepší a vyhrál zaslouženě. Oba Číňany jsme znali jen z videa, naživo jsem je nikdy hrát neviděl, takže příprava byla dost složitá. Mám radost z toho, že Tomáš Tregler se rozehrál ke skvělému výkonu a vyhrál další zápas v Lize mistrů,” uvedl trenér TTC Ostrava Petr Korbel.

„Pak chybělo Karakaševičovi možná trochu víc štěstí, aby utkání ještě pořádně zamotal a srovnal stav na 2:2. Ale i tak mě těší, že do odvety pojedeme s výsledkem 1:3 a pokusíme se ještě zabojovat o druhou příčku. Pokud se nám to nepovede, pořád je ve hře třetí místo ve skupině, které zaručuje účast v Poháru ETTU na jaře příštího roku,“ řekl Korbel.

Další duel v prestižní klubové soutěži čeká jeho svěřence 22. listopadu, kdy na domácích stolech přivítají německý TTF Liebherr Ochsenhausen.

Liga mistrů skupina C: TTC Ostrava 2016 - Stella Sport La Romagne 1:3. Karakaševič - Tianyuan 0:3 (-8,-6,-4), Gionis - Wei 0:3 (-5,-8,-6), Tregler - Ollivier 3:2 (-3,-7,10,4,7), Karakaševič - Wei 1:3 (-9,5,-4,-7).

Panagiotis Gionis.
Ostrava v Lize mistrů přivítá francouzský Stella Sport la Romagne