„Program bude neskutečně nadupaný, v akci bude přes devadesát exkluzivních aut. Vrcholem bude noční jízda osvětlených vytuněných vozů nebo dvojité salto na motorce,“ představil program Podmol. Vstupenky na hlavní exhibici od 20 hodin budou k dostání na místě.

Program ale začíná už ve 12 hodin a k vidění budou rychlé čtyřkolky, koloběžky, kola MTB, BMX, Tatra, historická vozidla i drony. Ale hlavně Libor Podmol, mistr světa ve freestyle motokrosu, jeho bratr Filip a zapálení piloti supersportů a drift speciálů z uznávané komunity Furt Bokem.

„The Banger je akce pro celou rodinu, děti budou nadšené z každé jízdy,“ doplnil Podmol, který má za sebou první Podmol Brothers Show v Karlových Varech, kde nadchli místní diváky. I v Ostravě bude k vidění dvojité salto na motorce a spousta dalších triků. O ně se vedle bratské dvojice postará ještě Richard Bábek, Josef Aron a František Máca.

Pod skákajícími motorkami se budou prohánět vytuněné káry, které budou řídit Luckyboy, Reichert, Chose, Magulo i polští drifteři. „Troufáme si říct, že se u nás nikdy nestalo, aby se na jedné trati potkaly závodní speciály z Česka, Slovenska a Polska, které jsou tak různorodé. Diváci uvidí i japonská drift vozidla,“ prozradil jeden z organizátorů a zároveň drifter DJ Luckyboy.

Na čtyřkolce se předvede Richard Mošna, na koloběžce Richard Zelinka a na MTB Tomáš Zejda. Celý program pak uzavře večerní ohňostroj.