Nutno říct, že v první půli oba týmy na těžkém terénu nic nepřevedly. Gólově se s trochou štěstí mohl prosadit jen útočník Polanky David Fromelius, ale jeho dvě střely šly mimo a jednu mu zablokovali hostující obránci. Velké věci se začaly dít až po obrátce.

Konkrétně pak mezi 65. a 80. minutou, kdy nejprve zaváhání v domácí obraně využil Jan Ferenc. Polanečtí sice zanedlouho Mašlankou srovnali, jenže vzápětí fauloval Andrýsek v pokutovém území Kremzera a Kolenko z penalty Markvartovicím vedení vrátil.

Sám Petr Kremzer deset minut před koncem krásnou ranou zvýšil na 3:1, a i když v úplném závěru snížil Woznica, Polanka už na body nedosáhla.

FK SK Polanka - TJ Sokol Markvartovice 2:3 (0:0)
Branky: 73. Mašlanka, 90. Woznica - 65. Ferenc, 75. Kolenko z pen., 80. Kremzer.

Více se k utkání dočtete v úterním vydání Moravskoslezského deníku…