Od 14 hodin se fanoušci mohou setkat a poznat bojovníky, kteří se v sobotu 16. března utkají proti sobě v (pravděpodobně) vyprodané Ostravar Aréně.

Atraktivní to může zejména pro lidi, kteří posléze zamíří na ligové utkání fotbalového Baníku proti Liberci. Vedle zápasníků z kraje jako David Kozma, Andrés Raška či Václav Mikulášek nebudou chybět ani další známá jména s televizní show Oktagon Výzva Samuel Krištofič, Milan Ďatelinka nebo Lukáš Pajtina.

Největší hvězdou však je nedávno ohlášený „přírůstek“ do organizace Karlos Vémola. „Nadšeně jsme opět přijali možnost vybudovat zázemí pro prezentaci turnaje OKTAGON 11, který bude hostit za měsíc naše město. Podobné akce té, která proběhne v sobotu u nás na Karolině, dávají možnost potkat se s těmito borci za méně formálních okolností. Být k nim blíže a lépe je poznat jako sportovce i jako lidi," uvedl v tiskové zprávě Tomáš Lučan, marketingový manažer OC Forum Nová Karolina.

Návštěvníci si budou moci se zápasníky pohovořit, ale také v autogramiádě získat jejich podpis, nebo se podívat na ukázku tréninku. Vstup je bezplatný.