Organizátoři nejvěhlasnějšího českého mítinku věří, že s příchodem jara se předprodej rozjede naplno. „Od čtvrtka 19. března se začnou prodávat v síti ticket-art vstupenky i na nové tribuny, do zatáček. Ceny budou stejné jako u tribuny východní dolů tři stovky, od jedenácté řady směrem nahoru 200 korun. Samozřejmě jsou v nabídce ještě i vstupenky na hlavní, či chcete-li, západní tribunu. Tam lístek stojí 1500 korun," opakuje už známé informace Oldřich Zvolánek, šéf vítkovické atletiky, která je spolupořadatelem Zlaté tretry Ostrava.

Na samotném stadionu to sice ještě vypadá jako v mraveništi, přesto je už vidět, že stavební práce míří do cílové rovinky. Konec dubna, termín, kdy se má alespoň vnitřní část multifunkční arény předat do užívání, se blíží.

„Jižní část Městského stadionu před Tretrou bude zkolaudovaná, zbytek stadionu bude fungovat v provizorním režimu. Bude vypadat zevnitř tak, jak má být, jen z druhé strany za zdmi ještě nebudou k dispozici další náležitosti, třeba toalety nebo občerstvení, která budeme řešit mobilními zařízeními," říká Kamil Vrubl, předseda představenstva Vítkovice Aréna, do které Městský stadion patří.