Kdo v Ostravar Aréně vystoupí kromě dvaatřicetiletého rodáka z Brna, který během své úspěšné kariéry reprezentoval Česko na čtyřech olympiádách, deseti světových šampionátech a dvanácti mistrovstvích Evropy, včetně Záhřebu 2013, kde vybojoval bronz?

Stříbrná sportovní dvojice z letošního mistrovství Evropy Rebecca Ghilardiová a Filippo Ambrosini z Itálie, americká krasobruslařka Mariah Bellová, čtvrtá žena loňského světového šampionátu, nebo slavný americký akrobat na ledě Philip Warren.

Podívejte se, takhle krasobruslař Michal Březina v prosinci 2019 suverénně vyhrál mistrovství čtyř zemí v Ostravě.
Březina trénuje mladé talenty. Dceru bruslit naučím, ale nutit ji nebudu, říká

„Ještě vedeme jednání o dalších účinkujících,“ řekl Stanislav Žídek, předseda českého svazu. „Máme ale co ukázat i z našich řad, na ledě se představí sourozenci Taschlerovi, šestý taneční pár z mistrovství Evropy 2023, ale i sourozenci Mrázkovi, čerství juniorští mistři světa v tancích na ledě,“ vyjmenoval šéf českého krasobruslení současné reprezentanty.

Chybět nebude ani tým synchronizovaného bruslení Olympia. „Po dlouhé době se připravuje krasobruslařská show, kterou bude uvádět na ledě Ondrej Hotárek, bronzový medailista z mistrovství Evropy ve sportovních dvojicích,“ odhalil Stanislav Žídek dalšího účinkujícího.

Krasobruslařský kemp českých, slovenských i ukrajinských talentů pod vedením trenéra Rafaela Arutjunjana a Michala Březiny v Ostravě.
OBRAZEM: Krasobruslařům tří zemí dává v Ostravě zabrat kouč olympijského vítěze

Vrcholem večera bude vystoupení Michala Březiny, který na ostravském ledě zakončí svou bohatou závodní kariéru. Do dějiště show ale přijede dřív.

„Od 30. dubna bude probíhat v Ostravě výcvikový tábor našich krasobruslařů pod vedením Rafaela Arutjunjana, mimo jiné trenéra amerického olympijského vítěze Nathana Chena, a samozřejmě i Michala, který s ním stále spolupracuje,“ přibližil Stanislav Židek program Michala Březiny, který nyní trénuje mladé krasobruslaře v Americe.

Vstupenky na show Made in Czechia 6. května v Ostravě se už prodávají v síti Ticketportal.