„Sobotní moravský výlet jsme zvládly na jedničku. I přes nepříjemné dusné počasí jsme si se soupeřem poradily v prvním zápase hned rozdílem a dřívějším ukončením. Naše posila z USA Noah nás držela skvěle na nadhozu a povolila za celý zápas pouze jeden odpal,“ ocenila výkon týmu Sabina Vítková, asistentka hlavního kouče Arrows. „Zbytek holek ji podržel v poli i na pálce,“ dodala nadhazovačka Zoe Slaná.

Letní Běh Advenťáka vyznává radost z pohybu i  příležitost přispět na zlepšení života handicapovaných. V Ostravě se koná 16. června.
Letní Běh Advenťáka: radost z pohybu i podpora handicapovaných dětí. Pomůžete?

„Ve druhém zápase na nás trochu dolehla únava z dusného počasí, ale i tak jsme zápas zvládly na výbornou díky skvělým odpalům a ještě lepší obraně,“ radovala se Zoe Slaná z pokračování úspěšné série.

„Nechaly jsme si nasázet pár bodů, ale nakonec jsme výrazně lépe pálily a dopadlo to také v náš prospěch. O víkendu teď máme namířeno do Prahy,“ připomenula Sabina Vítková, že v sobotu se ostravské softbalistky dvakrát utkají s Eagles a v neděli je čekají dva duely proti Tempu, se kterým se v tabulce dělí o 2. příčku se shodným počtem 29 bodů. Pak následuje reprezentační pauza, po ní se extraliga znovu rozjede 6. srpna.