Letošní Český běh žen se uskuteční opět v centru Ostravy, a to v sobotu 26. května.

„Startovat se bude sice znovu z náměstí Biskupa Bruna u Nové Karoliny, ale poběží se opačným směrem. I díky tomu si závodnice na distancích pět a deset kilometrů užijí závod kolem Nové radnice a přes část Komenského sadů. Trať bude navíc přímější bez zbytečných zatáček a kromě jiného i více v zeleni,“ prozradil již dříve Deníku Oldřich Zvolánek, ředitel Českého běhu žen a přední český atletický funkcionář - více zde.

Stejně tak se o trochu změní i způsob rozcvičení závodnic a širší bude i program pro děti. Jinak ale nebudou pro závodnice chybět tradiční sportovní trička. A právě s nimi souvisí naše soutěž o celkem 6 registrací!

Tři z vás, které správně odpoví na níže uvedenou otázku, od nás získají 2 registrace - jednu pro sebe a jednu pro svou kamarádku. Protože ve dvou se to přece jen lépe táhne.

A TADY JE NAŠE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jakou barvu budou mít trička letošního 6. ročníku Českého běhu žen?
Své odpovědi jste mohli posílat po celý prodloužený víkend do 9. května 2018 do 9 hodin na email web.msdenik@denik.cz.

Všechny tři výherkyně (Zuzana V., Renáta P. a Zuzana M.) jsme kontaktovali e-mailem.

Připomeňte si v přiložené fotogalerii atmosféru předchozího ročníku Českého běhu žen v Ostravě:

Český běh žen ani po pěti letech neztrácí na atraktivitě a v Ostravě se mu stále daří.
Český běh žen byl oslavou sportu
KAUZA BAROŠ. Od soboty fotbaloví příznivci v Česku sledují reakce sparťanů, kterým se nepozdávala hra kapitána Baníku Milana Baroše. Ten v 86. minutě rozhodl o vítězství 3:2. Po šlágru 26. kola takhle slavil zisk tří bodů s trenérem Bohumilem Páníkem.
Z kapitána Baníku je psanec aneb Když sparťané neřeší sebe, ale Baroše