Mezi jedenácti nasazenými mužskými dvojicemi jsou Norové Anders Mol a Christian Sorum, vítězové loňské olympiády v Tokiu i turnaje v Ostravě 2019. S bronzem z her v Tokiu se po roce na písek v Dolních Vítkovicích vrací katarské hvězdy Cherif Younousse a Ahmed Tijan. Fanoušci beache se mohou těšit také na světové jedničky Stefana Boermanse a Yoricka de Groota z Nizozemska i jejich krajany Alexandera Brouwera s Robertem Meeuwsenem, Brazilce Andreho a George nebo Alisona s novým spoluhráčem Gutem. Divokou kartu dostali čeští mladíci Jakub Šépka s Tomášem Semerádem.

J&T Banka Ostrava Beach Open - zápas o 3. místo ženy, 6. června 2021 v Ostravě. Barbara Seixas de Freitas (BRA) a Carolina Solberg Salgado (BRA).
Podívejte se: Světové hvězdy v bikinách si i letos zahrají na ostravské pláži

Kvalifikaci, z níž do turnaje postoupí čtyři páry, si ve středu 25. května zahrají další hvězdy – Španělé Pablo Herrera a Adrián Gavira, vítězové z Ostravy 2018, Lotyši Aleksandrs Samoilovs s Janisem Šmedinšem i Brazilci Álvaro Filho s Evandrem a Bruno Schmidt se Saymonem.

Hrát se bude na dvou pískových kurtech, kapacita tribun je 2500 míst. Vstupenky na turnaj se prodávají v síti Ticketportal.